”Gandrīz ideālās vakariņās” sociālo tīklu aktīvistu un tēla spodrinātāju nedēļa

3 komentāri
”Gandrīz ideālās vakariņās” sociālo tīklu aktīvistu un tēla spodrinātāju nedēļa
PUBLICITĀTES FOTO

Pirmdien, 18. oktobrī, ar jaunu raidījumu ciklus pie skatītājiem atgriezīsies kulināri izklaidējošais šovs ”Gandrīz ideālās vakariņās”, un šajā nedēļā par savu biedru simpātijām cīnīsies tviteraktīviste ar augstāko izglītību Ance Tarvida, mārketinga direktors un modes blogeris Deniss Ševeļovs, tvitera spirituālā kvīna Šmaragdu Magda un dziedošais policists Nikolajs Puzikovs.

Pirmajā dienā viesus uzņems Ance, kura viesiem galdā cels visai tradicionālus ēdienus ar netradicionāliem nosaukumiem.

Otrajā vakarā vakariņu viesus savās otrajās mājās – birojā – uzņems viens no pirmajiem Latvijas blogeriem un mārketinga speciālists Deniss Ševeļovs. Būdams aizņemts cilvēks, viņš dāsni izmantos dažādu ēdienu sagataves, bet kā izklaidi piedāvās taro kāršu speciālistes konsultāciju.

Nākamā viesus uzņems tviterkvīna Šmaragdu Magda, kura pat savās vakariņās savu seju neatklās, palikdama noslēpumaina. Viņa viesus cienās ar izslavēti latviskiem produktiem – kartupeļu mizu čipsiem uzkodā, gatavos zupu no nātrēm un sniegs saldo ar viņas iecienīto seleriju.

Noslēdzošajā vakarā galvenajā lomā būs dziedošais policijas leitnants Nikolajs Puzikovs. Kā pats saka, viņš gatavos karaliskus ēdienus, jo kopā ar ”Gandrīz ideālu vakariņu” dalībniekiem svinēs jaunas dienesta pakāpes iegūšanu.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu ”Gandrīz ideālas vakariņas no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

3 komentāri