”Gandrīz ideālās vakariņās” satiksies dzīves svinētāji un svētku radītāji

1 komentārs
”Gandrīz ideālās vakariņās” satiksies dzīves svinētāji un svētku radītāji
PUBLICITĀTES FOTO

TV3 šovā ”Gandrīz ideālās vakariņās” šonedēļ sacentīsies četri cilvēki, kuri dažādos veidos jau līdz šim parādījuši – viņi māk svinēt dzīvi un sagādāt svētkus citiem. Vakariņu šovā satiksies ēdienu stiliste Linda Vilmansone, interjera arhitekte Anda Ozoliņa, folklorists Andris Kapusts un svētku režisors Kārlis Anitens.

Visu dalībnieku iepazīšanās vakarā viesus uzņems Linda Vilmansone. Viņa, būdama ēdienu eksperts, savu konkurentu sirdis centīsies iekarot ar gandrīz veģetārām un austrumnieciski orientētām vakariņām.

Otrajā vakarā viesus uzņems latvisko tradīciju eksperts Andris Kapusts. Viņa ēdienkartē izsmalcināti svešzemju ēdieni skaisti sadzīvos ar seno baltu izmantotiem produktiem. Viesiem būs iespēja uzzināt, kā un ko ēda senie latvieši, iemēģināt roku loku šaušanā, bet vakara noslēgumā pie ugunskura klausīties grupas ”Tautumeitas” skaistajās balsīs.

Kā nākamā viesus Tūjas pludmalē sagaidīs interjera arhitekte Anda Ozoliņa. Viņas rokraksts interjerā un galda noformējumos ir ļoti īpašs, un to varēs baudīt arī vakariņu viesi. To, kā iejusties mākslā un radīt mākslu pašiem, viesi varēs izbaudīt vakara izklaidē.

Noslēdzošajā vakarā viesus uzņems svētku režisors Kārlis Anitens. Būdams liels Latvijas patriots, Kārlis visos ēdienos izmantos vietējos produktus un gatavos mūsdienīgi latviski. Bet izklaidē – protams, iestudējums, kā īstam režisoram piedien.

Skaties izklaidējošo kulinārijas raidījumu ”Gandrīz ideālas vakariņas no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

1 komentārs