Foto: TV3 vakariņu šovā startē dziedātāja Annija Putniņa

3 komentāri
Foto: TV3 vakariņu šovā startē dziedātāja Annija Putniņa
PUBLICITĀTES FOTO

Trešdienas, 13. oktobra, pievakarē pie kanāla TV3 skatītājiem devās šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un šajā raidījumā namamātes lomā iejutās dziedātāja Annija Putniņa.

Izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ sapulcināta kolorīta kompānija –viesus uzņem sabiedrisko attiecību speciālists un mūziķis Kaspars Upacieris jeb Ufo, vēdiskā astroloģe Inese Dāvidsone, jogas skolotājs Sandis Inzelbergs un mūziķe Annija Putniņa.

Annija vakariņas gatavoja un jaunos draugus uzņēma uz ģimenes jahtas. Vakariņas iesākās ar alkoholisku kokteili un uzkodu iesmiņiem.

”Es negribu jūs apbēdināt, bet daudz kas ir veidots no konserviem. Bet konservs nenozīmē ”slikti”. Konservs var būt ļoti kvalitatīvs,” ceļot galdā pamatēdienu, atzinās Annija.

Desertā dziedātāja bija sarūpējusi cepumu krēmu, kas īpaši pie dūšas gāja Sandim. ”Es apriju vienā sekundē,” to, cik gards bija Annijas gatavotais saldais ēdiens, raksturoja jogas treneris.

Pēc iestiprināšanās kompānija devās izbraucienā ar jahtu, un tās šūpošanās viļņos ciemiņos raisīja dažādas sajūtas. Bet vakara izskaņā Annija sniedza muzikālu priekšnesumu.

Par savām vētrainajām vakariņām dziedātāja saņēma 72 punktus.

3 komentāri