Foto: “ideālo vakariņu” šovā viesus uzņem rakstniece un politiķe Dace Rukšāne-Ščipčinska

0 Komentāru
Foto: “ideālo vakariņu” šovā viesus uzņem rakstniece un politiķe Dace Rukšāne-Ščipčinska
PUBLICITĀTES FOTO

Šajā nedēļā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pulcējās četri vidzemnieki – horeogrāfs Edžus Arums, “zero waste” un kapsulas garderobes eksperte Laura Arnicāne, uzņēmējs Egons Mednis un rakstniece un Saeimas deputāte Dace Rukšāne-Ščipčinska, kura gatavoja šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas.

Dace jaunajiem draugiem, kuri tika uzņemti ģimenes mājās Cēsu pusē, bija sarūpējusi ne tikai oriģinālu izklaidi, bet arī īpašu maltīti. Uzkodā galdā tika celtas garneles ar pašas ceptu maizīti un tēta marinētām sēnēm.

”Es zinu, ka tas viss neiet kopā,” sprieda Laura, bet Egons izteicās, ka viņam pietrūka garšas: ”Man būtu prasījies, ka vairāk apceptu, varbūt arī brūnumiņš, viegls kraukšķītis.”

Pamatēdienā namamāte pasniedza steiku ar salātiem un sparģeļiem, ko ēdāji novērtēja atzinīgi.

Pēc iestiprināšanās kompānijai pievienojās māksliniece Līga Ķempe, kuras vadībā katram bija iespēja uzmeistarot sev mākslas darbiņu, ko vēlāk likt pie sienas, un mākslinieciskā aktivitāte ciemiņu vidū izraisīja lielu sajūsmu un viņi to atcerēsies vēl ilgi.

Visbeidzot bija laiks galdā celt desertu, un Dace bija pagatavojusi Panna Cotta ar meža zemeņu mērci. ”Garšoja pēc ”vēl varētu”,” desertu slavēja Edžus. ”Es negribu braukt prom, man te patīk,” ciemošanos pie Daces rezumēja Edžus, kurš šīs nedēļas kompānijā bija dāsnākais punktu devējs.

Kopvērtējumā par šīs nedēļas uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju kļuva Egons.

0 Komentāru