Foto: Elīna Didrihsone TV3 vakariņu šovā sarīko svinības savā gaumē un gandrīz uzvar

40 komentāri
Foto: Elīna Didrihsone TV3 vakariņu šovā sarīko svinības savā gaumē un gandrīz uzvar
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Ceturtdienas, 22. oktobra, pievakarē kanālā TV3 noslēdzās kārtējais “Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, un šova pēdējā vakarā savu meistarību ēst gatavošanā un viesu uzņemšanā demonstrēja 23 gadus vecā influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone.

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šajā nedēļā viens pie otra vakariņoja dziedātājs Edgars Kreilis, bārmenis Andris Reizenbergs, aktrise Zane Burnicka un slavenā influencere Elīna Didrihsone, kura galdu klāja noslēdzošajā vakarā.

Tā kā Elīnas un viņas vīra Naura mājoklītis ir ļoti mazs, šā vakara namamāte jaunajiem draugiem svētkus sarīkoja Vecrīgas restorānā, kurā viņa svinēja arī savu dzimšanas dienu.

Video: ieskats, kādā šaurībā dzīvo slavenā influencere Elīna Didrihsone

Elīna bija nolēmusi ciemiņus pacienāt ar ēdieniem, kas viņai pašai ļoti garšo un ar kuru pagatavošanu viņa nenošaus greizi, tādēļ bija pārliecināta, ka viss izdosies ļoti labi.

Taču restorāna virtuvē viss negāja tik gludi, kā bija tas būtu bijis savās mājās. Sākumā Elīna nezināja, kā ieslēgt profesionālo plīti, bet pēc brīža nācās secināt, ka pamatīgi aizsērējusi virtuves izlietne. Ar aizdambējumu Elīna veikli tika veikli galā. Un drīz vien namamāte bija gatava Vecrīgas torņu augstumā uzņemt raibo vakariņotāju kompāniju.

Elīna aicināja viesus justies kā mājās un bez sevišķas kavēšanās cēla priekšā uzkodu un kokteili, kas viņai pašai ļoti garšo. Kā atzina Edgars, viņam dzēriens šķitis par stipru, tomēr ne tik stiprs, kādu pirmajā vakarā viesiem pasniedza Andris un kas šajā kompānijā izpelnījās neviennozīmīgas atsauksmes.

Lai gan iepriekš Elīna bija izteikusies, ka pieēšanās vakarā viņai nav īpaši pa prātam, pamatēdienā tika pasniegts trekns sēņu, maltās gaļas, kartupeļu un citu dārzeņu sacepums.

Noslēdzošajā vakarā sarunas pie galda raisījās nedaudz brīvāk. Andris namamāti pārsteidza ar āķīgu jociņu, bet Elīna interesējās, kā labu iespaidu var atstāt uz Edgaru. Tāpat četrotne apsprieda Rīgas un lauku integrāciju. Bet vakara turpinājumā Elīna ierosināja uzspēlēt populāro spēli ”Aliass”.

Pēc nelielas aizķeršanās ar cepeškrāsni gatavs pasniegšanai bija arī deserts – influencere viesus cienāja ar pašas iecienīto šokolādes fondantu.

”Man ļoti patika atmosfēra. Man patika, ka mēs ārā varējām pasēdēt, pabaudīt dabu ar tik skaistu skatu. Saldais bija garšīgs un kafija,” vakaru rezumēja Elīna, uzsverot, ka pasākums bijis viņas gaumē.

Vakaru pie Elīnas trijotne novērtēja ar 27 punktiem – Andris piešķīra 10 punktus, Zane – astoņus, bet Edgars – deviņus.

Tā kā šis bija pēdējais vakars, bija jānoskaidro nedēļas uzvarētājs. Kopvērtējumā Andris, Zane un Elīna bija ieguvuši vienādu punktu skaitu, bet ar laimīgās lozītes izvilkšanu pie galvenās balvas tika Zane.

40 komentāri