”Es nevaru četrus vakarus pēc kārtas lopsēt visu, ko gribas” – Elīna Didrihsone komentē pieēšanos vakariņu šovā

73 komentāri

TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” dalībnieki ik vakaru dodas ciemos pie kādas sabiedrībā zināmas personas, lai ne tikai izklaidētos, bet arī nobaudītu trīs kārtu maltīti. Taču ne visiem pieēšanās vakarā ir pa prātam.

Šonedēļ TV šovā viens pie otra ciemojas dziedātājs Edgars Kreilis, bārmenis Andris Reizenbergs, ”influencere” Elīna Didrihsone un aktrise Zane Burnicka, kura stafeti pārņems trešajā vakarā.

Šā vakara namamāte būs nolēmusi celt galdā vienkāršus ēdienus, no kuriem kā otrais tiks pasniegta soļanka.

Ieraugot pamatēdiena porciju, slavenā ”influencere” un veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone nopriecāsies, ka vēderā pataupījusi vietiņu, kaut īsi pirms tam bija apgalvojusi, ka viņai vairs nekas nelien iekšā.

”Man ir jātur sevi formā, un es nevaru četrus vakarus pēc kārtas lopsēt visu, ko gribas un tieši vakariņās. Tāpēc es mazlietiņ ar sevi cīnos. Bet ne tāpēc, ka man negaršo, bet tāpēc, ka man tiešām ir par daudz,” skaidros Elīna.

Savukārt Andris pavēstīs, ko Elīna par ēšanu TV kameru priekšā klāstījusi iepriekš: ”Viņa pirms tam teica, ka pēc visiem raidījumiem aizejot mājās un vēl ēdot.”

“Tad mēs Elīnai teicām: ”Paēd tak kārtīgi, lai nav mājās jāēd!” Citādāk vīram pateiksim, lai mājās nelaiž,” tā bārmenis.

Pasaulē labākais kokteilis TV3 vakariņu šovā izpelnās neviennozīmīgas atsauksmes

Kāds izvērtīsies vakars pie Zane Burnickas, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešdien, 21. oktobrī plkst. 18:10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!
73 komentāri