Efektīgā Juta Valdmane startē TV3 ”ideālo vakariņu” šovā

2 komentāri

Pirmdienas, 2. novembra, pievakarē kanālā TV3 atsāksies šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, kurā četri savstarpēji nepazīstami, bet sabiedrībā zināmi cilvēki viens otru uzņems pie sevis ciemos, cienās ar paša gatavotu maltīti un priecēs ar aizraujošām izklaidēm.

Šīs nedēļas vakariņu maratonu atklās “influencere” Juta Valdmane, kurai sociālajā tīklā ”Instagram” seko vairāk nekā 70 tūkstoši cilvēku.

”Būt par “influenceri” nekad nav bijis mans mērķis. Es daru tikai to, ko man tiešām gribas darīt. Es reklamēju tikai to, ko es varu ieteikt no sirds, jo vienmēr esmu bijusi diezgan godīga, un man liekas muļķīgi ieteikt kaut ko tādu, ko tu nelieto, uz kā īstenībā ir balstīta ”Instagram” būtība un “influenceru” būtība, un sevi es noteikti negribētu tā saukt,” skaidro Juta.

Efektīgajai permanentā grima meistarei un ceļotājai ēst gatavošanas un viesmīlības sacensībā būs jāmērojas spēkiem ar mūziķiem – Alisi Haijimu, Horenu Stalbi un Pēteri Lundi.

Katras viesošanās noslēgumā ciemiņi vērtēs namatēva vai namamātes centību ar atzīmi no 1 līdz 10, ņemot vērā gan ēdienu, gan izklaides, gan kopējo vakara atmosfēru. Tas, kurš būs ieguvis visvairāk punktu, tiks pie galvenās balvas.

Kāds izvērtīsies vakars pie Jutas, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 2. novembrī, plkst. 18.10 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jebkurā vietā un laikā!