Denisa Ševeļova atzīme par tviteraktīvistes Ances Tarvidas ēdienu liek acis ieplest pat Artūram Skrastiņam

7 komentāri

Pirmdienas, 18. oktobra, pievakarē pie kanāla TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu devās izklaidējošais kulinārijas šovs ”Gandrīz ideālas vakariņas”, un notikumi pirmajā vakarā ļāva cerēt, ka šī būs aizraujoša nedēļa.

Šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šī ir sociālo tīklu aktīvistu un tēlu spodrinātāju nedēļa, kad cits pie cita ciemosies mārketinga direktors un modes blogeris Deniss Ševeļovs, tvitera spirituālā kvīna Šmaragdu Magda, dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, kurš vairāk gan gozējas ”Instagram” un pēc šīs nedēļas gaidīs sekotāju pieplūdumu, un tviteraktīviste ar augstāko izglītību Ance Tarvida, kurai bija gods vakariņu maratonu atklāt.

Ance uzkodā bija sarūpējusi dažādu veidu tomātmaizes, un viena no tām ne tikai izskata, bet arī garšas ziņā Šmaragdu Magdai atgādināja skumbriju tomātu mērcē, uz ko namamāte zibenīgi reaģēja: ”Durvis ir tur.” Magda paskaidroja, ka tas esot ”viens no sunsuālākajiem ēdieniem”, un Ance viešņai atļāva vakaru turpināt.

Pamatēdienā namamāte galdā cēla lazanju, kas esot viens no viņas brūtgāna iecienītākajiem ēdieniem, un arī ciemiņiem tas labi gāja pie dūšas.

Šmaragdu Magda cita starpā Ancei deva kādu padomu: ”Nekad nevajag rādīt, ko tu māki. Ir jābūt bezpalīdzīgai, sievišķīgai. Tiklīdz tu parādi, ka tu kaut ko māki, tev tas ir jādara visu atlikušo mūžu.”

Vēlāk viņa atzina, ka ar namamāti viņai nesakrīt dzīves vērtības, jo Ance dara arī vīriešu darbus, piemēram, apejas ar trauku mazgājamo mašīnu, kaut zinātniski pierādīts, ka vīrieši ar tehniku prot apieties labāk: ”Es nevaru būt tuvos draugos ar sievieti, kura ir pusvecis.”

Pēc iestiprināšanās bija laiks vakara izklaidei, un Ance klātesošajiem piedāvāja uzspēlēt ”mēmo šovu” ar ”Twitter” elementiem – katram uz tāfeles bija jāuzzīmē kāda mikroblogošana vietnē aktuāla tēma, ko pārējie centās atminēt.

”Izklaide man ļoti patika, tāpēc ka es tur biju visspīdošākā – visas atbildes zināju un arī uzzīmēju vislabāk un paskaidroju vislabāk,” atrakciju komentēja Šmaragdu Magda.

Pirms Ance galdā cēla desertu – panna cota –, Deniss jau novērtēja vakaru kā izdevušos, jo ciemošanās laikā savā mobilajā telefonā bija ieskatījies tikai trīs vai četras reizes, kas esot “labs rādītājs”.

Taču par atzīmi, ar kādu Deniss novērtēja Ances sarūpēto ēdienu, pārsteigumu neslēpa pat šova aizkadra balss aktieris Artūrs Skrastiņš. Modes blogeris par maltīti piešķīra tikai piecus punktus. Ēdiens bijis garšīgs, bet ne pienācīgi labi pasniegts, paskaidroja slavenais modes blogeris.

Savukārt pārējie vakariņotāji namamātes centību virtuvē novērtēja katrs ar 10 punktiem. Par vakaru kopumā Ance nopelnīja 80 punktus.

7 komentāri