“Tik ilgi skatījos, kamēr iemīlējos.” Auškāpu pāra skaistais iepazīšanās stāsts

18 komentāri

Ar stāstu, kā iepazinies un vēlāk bildinājis mīļoto sievieti, TV3 kulināri izklaidējošajā šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ klajā nāk pavārs un bufetes ”Dāvja virtuve” saimnieks Dāvis Auškāps.

”Gandrīz ideālu vakariņu” skatītāji ierasti var ne tikai novērtēt slavenu ļaužu ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī uzzināt ko jaunu un interesantu par šova varoņiem.

Šīs nedēļas trešās vakariņas gatavos grupas ”Prāta vētra” menedžere un šova ”X Faktors” žūrijas locekle Aija Auškāpa un viņas laulātais draugs pavārs Dāvis Auškāps. Pirms vakariņām viņš nāk klājā ar amizantu stāstu, kā bildinājis mīļoto.

”Man toreiz bija ”Teātra restorāns”, un Aija tur bija izdomājusi svinēt savu 30 gadu jubileju. Ar vērienu,” atceras Dāvis.

Abi iepazinās pēc tam, kad Dāvis iemīlējās Aijas fotogrāfijā.

”Tas beidzās ar to, ka Dāvja čības bija manā dzīvoklī,” papildina Aija un atzīst, ka interesants ir arī stāsts, kā abi braukuši uz Gruziju.

”Mani iecēla džigitu kārtā, jo es izdzēru divus ragus pēc kārtas [ar sarkanvīnu], ko neviens tajā apkaimē nebija izdarījis. Pēc diviem ragiem nāca apskaidrība, un es bildināju Aiju,” ar smaidu atminas Dāvis.

”Un te nu mēs sēžam,” piebilst Aija.

Aija un Dāvis gredzenus mija 2008. gada vasarā. Šajā savienībā pasaulē nākušas divas meitas – Dārta un Nora.
18 komentāri