Ciemos Rogovkā: ieskats, kā dzīvo ”X Faktora” kolorītā Margarita

45 komentāri

Izklaidējošā kulinārijas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešajā vakarā gaidāma viesošanās Rogovkā – ciemiņus uzņems kolorītā piecu bērnu māte un lauksaimniece Margarita Kolosova, kuru Latvija iepazina dziedāšanas šovā ”X Faktors”.

Ierasti šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” skatītājiem ir iespēja novērtēt ne vien populāru ļaužu ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes, bet arī to, kā viņi dzīvo.

Margarita vakariņu šovā ar lepnumu izrāda ne tikai savu sētu, kurā īpaša vieta atvēlēta vairākiem traktoriem, bet arī dzīvojamo māju, ko dala ar vīru un pieciem bērniem.

”Katrā latgaļu mājā ir kaut kāds obross,” par Dieva bildi stāsta Margarita.

Runājot par to, kā ģimenē tiek pavadīti vakari, šovu zvaigzne sev raksturīgajā tiešumā saka: ”Kādi mums var būt rituāli? Sīkie pa dienu vieni paši mājās, mēs braucam strādāt. Mēs atbraucam vakarā uz mājām, paēdam vakariņas, ieslēdzas televizors, paskatās ziņas un rubačella.”

Kā Margaritai, kurai vairāk pie sirds iet traktoru remontēšana nekā stāvēšana pie plīts, veiksies ar ēst gatavošanu un ciemiņu izklaidēšanu, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” trešdien, 14. oktobrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un izklaides satura platformā Go3 jebkurā vietā un laikā!

45 komentāri