Ciemos pie Valtera Pūces: kā mūziķis iekārtojis savu divstāvu dzīvokli Rīgas centrā

1 komentārs

Pirmdienas, 16. novembra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots kārtējais šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījums, un šīs nedēļas vakariņu maratonu piekritis atklāt čellists, grupas ”DaGamba” līderis Valters Pūce.

TV3 vakariņu šovā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas ēst gatavošanas prasmes, savukārt TV skatītājiem tā ir iespēja ielūkoties ne tikai slavenību virtuvēs, bet arī citviet zvaigžņu mājokļos.

Dzīvoklis, kurā Valters Pūce mitinās kopā ar līgavu Ilvu un abu kopīgo meitiņu Paulu, ir iekārtots divos stāvos. Turklāt kaimiņos dzīvo paša vecāki komponists Valts Pūce un režisore Dace Pūce.

”Mums un maniem vecākiem ir viena kāpņu telpa. Līdz ar to ir sajūta gandrīz tā kā privātmājā, bet centrs,” atklās Valters.

Pirms mūziķis iekārtojis savu mājokli, tur atradies kas līdzīgs šķūnim. Taču viņam vienmēr bijis sapnis par dzīvokli divos stāvos un mansardu, kas, kā spriedīs Valters, ir romantiski.

Mūziķis ļaus ielūkoties arī guļamistabā, vannasistabā, ko pats raksturos kā foršāko vietu mājā.

Valters izrādīs arī savu radošo stūrīti, kurā goda vietā ir čells un klavieres, kas tiek spēlētas iedvesmas brīžos.

Kā mūziķim veiksies ar gatavošanu un viesu uzņemšanu, skaties šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” pirmdien, 16. novembrī, plkst. 18:10 kanālā TV3 un jebkurā laikā un vietā video satura platformā Go3!