Atbrīvoties no 18 centimetriem viduklī, ēdot daudz gaļas! Kristaps Staņa par daudziem nezināmo, bet neticami efektīgo plēsējdiētu

TV3 šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” šonedēļ iepazinām regbija treneri Kristapu Staņu, kurš sevi prezentēja kā pārliecinātu plēsējdiētas pārstāvi un galdā pasniedza tikai dzīvnieku izcelsmes produktus. Sarunā ar Skaties.lv Kristaps atklāj, kā pilnīga atteikšanās no ogļhidrātiem un pāriešana uz tikai dzīvnieku izcelsmes produktu lietošanu uzturā nepilna gada laikā ļāvusi viņam viegli atbrīvoties no 18 centimetriem viduklī, sakārtot veselību, iegūt nebeidzamu enerģiju, turklāt, pretēji vispārpieņemtajam uzskatam, šis ēšanas režīms ir draudzīgs apkārtējai videi!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Anna Pinne

  Anna Pinne

  Vajag, ēst ar mēra robedzu, un saprātu. ēst veselīgu Lavijas biologiski tīru audzētu produktu. bet katram vēdaram sava sāta izjūta un gaume uz produktu. galvēnais paēdis veseligi nekā pārēdies un nevar pakustināt pakalu.
 • Valija Giluće

  Valija Giluće

  Pareizi, es par gaļu, normāli mājās audzētu!!! Senāk latvieši ēda gaļu, sevišķi žāvētu speķi ar sīpollokiem, un neviens resns te nebija.
 • Janeks Kants

  Janeks Kants

  Cilvēks resno jo dabā apēd hanibali jo resnāks gardaks
 • Kaspars Kļaviņš

  Kaspars Kļaviņš

  Prieks par Kristaps Staņa, lai gan nezinu vai visiem organismiem šāda diēta ir piemērota, bet Latvijā audzētu jēra gaļu tiešām var droši ēst. Vislabāk iegādāties pa tiešo no audzētāja. Jebkurā gadījumā iesaku pircējiem pārliecināties ko ēd un kā dzīvo dzīvnieki, ko Jūs pērkat savam galdam.
 • GG

  GG

  Svaru un apkārtmēru ar šo diētu var zaudēt, toties ieguvumā būs podagra, pie tam uz visu mūžu.
 • Jautrīts

  Jautrīts

  Tā jau ir. Katram sav jāatrod. Reiz ar vienas brūtes ietekmē nolēmu pameiģināt vegānismu. Tas mēnesis bij briesmīgs. Caureja, mūžīgs nogurums un slikts garīgais. Brr nekad to murgu vairs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!