Arī noslēdzošās vakariņas pavada ķildas un balsu pacelšana

174 komentāri

Ceturtdienas, 26. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais izklaidējošā gatavošanas šova ”Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, un šīs nedēļas noslēdzošajā vakarā raibā kompānija devās ciemos pie dziedātājas Ievas Sutugovas.

Šonedēļ cits pie cita viesojās īpaši kolorīta četrotne – pirmajā vakarā galdu klāja restorāna ”Hercogs” līdzīpašnieks Andris Rūmītis, otrais vakars aizritēja modeles un TV personības Māras Slejas vadībā, trešajā vakarā kompānija satikās pie Saeimas deputāta Alda Gobzema, bet noslēdzošās vakariņas gatavoja dziedātāja Ieva Sutugova.

Pirmie pie Ievas viņas dzīvoklī ieradās Māra un Andris, bet Aldis ciemos bija līdzi paņēmis darba datoru. ”Saeimas sēde iet,” viņš skaidroja.

”Jūs gribat ieiet Saeimas plenārsēžu zālē, kur neviens nedrīkst iet? Mēs to varam izdarīt,” ekskluzīvu piedāvājumu vakariņotājiem izteica deputāts. Andris gan sprieda: ja jau citiem tas nav ļauts, varbūt nevajag.

Uzkodā Ieva pasniedza rukolas un mocarellas salātus, kas, pēc viesu vārdiem, bija gana vienkārša. Kamēr gatavojās pamatēdiens, dziedātāja saviem viesiem bija sarūpējusi nelielu izklaidi – pašas sastādītu krustvārdu mīklu, kas īpaši sajūsmināja Andri.

Arī ceturtais vakars nepagāja bez strīdēšanās starp Aldi un Māru, un deputāts paziņoja, ka viņa jau no paša sākuma bijusi ļoti nepieklājīga un agresīva. Kā skaidroja modele, tas bijis tāpēc, ka viņai par politiķi jau bijis viedoklis, kas bija grūti noslēpjams.

Kad Māra paslavēja Alda atjautību, minot krustvārdu mīklu, deputāts atzina, ka viņš to nav uztvēris kā komplimentu.

Visbeidzot namamāte galdā cēla pamatēdienu – krāsnī ceptu cūkgaļas fileju ar kartupeļiem, kas tika notiesāti gardu muti. ”Ļoti labi. Es domāju, ka tavs liktenīgais vīrietis to novērtētu tāpat kā mēs,” maltīti slavēja Andris.

Turpinājumā četrotnes saruna ievirzījās visai intīmā gultnē un katrs atklāja kādu kripatiņu no savas romantisko attiecību pieredzes. Piemēram, Mārai pirmais puisis bijis, kad viņa bijusi 18 gadus veca, Ieva pirmos taureņus piedzīvojusi 19 gadu vecumā, bet Aldis nav sevišķi kavējies ar precībām.

”Mēs iepazināmies un ļoti strauji arī apprecējāmies. Mēs izdomājās apprecēties kādā otrajā vai trešajā randiņā,” atklāja politiķis.

Pēc iestiprināšanas Ieva paziņoja, ka laiks aut kājas – mūzikas namā ”Daile” viesus gaidīja deserts – siera kūka ar zemenēm. Vakariņu maratona noslēgumā Māra ierosināja pacelt glāzes, ka viņa ar Aldi vairs nesatiksies.

”Protams, ja es uz ielas viņu satikšu, es pasveicināšu. Bet mēs nebūsim draugi,” par Aldi izteicās Māra. Arī deputāts norādīja, ka pēc šova, visticamāk, viņš ar Māru nebūs tuvās attiecībās. ”Māra nav mana tipa cilvēks,” atzina Aldis.

Vakara izskaņā pirms kompānijas saldsērīgās šķiršanās dziedātāja kopā ar pavadošo sastāvu sniedza nelielu priekšnesumu. ”Dzied viņa noteikti labāk nekā es gatavoju,” sajūsmināts bija Andris.

Par savām vakariņā Ieva nopelnīja 29 punktus – tikpat daudz, cik Andris un Aldis, lai gan uzvarētājs var būt tikai viens. Trijotne nolēma, ka uzvarētāja un galvenās balvas saņēmēja ir Ieva.