Aktrise Zane Burnicka vakariņu šovā viesus noved līdz asarām

38 komentāri

Šonedēļ izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Gandrīz ideālas vakariņas” viens pie otra ciemojas ”influencere” Elīna Didrihsone, dziedātājs Edgars Kreilis, bārmenis Andris Reizenbergs un aktrise Zane Burnicka, kura stafeti pārņēma trešajā vakarā.

Zane ciemiņus uzņēma savā mājīgajā Rīgas dzīvoklītī, kurā viņas ģimene dzīvojusi paaudžu paaudzēs, bet nu aktrise tajā mitinās kopā ar jaunāko dēlu.

Šā vakara tēma bija ”Jaunais gads”, un namamāte ciemiņus bija nolēmusi iepriecināt ar klasisko rasolu, soļanku un bubertu. Gatavot tieši šos ēdienus izvēle nav bijusi grūta. ”Pirmkārt, tādēļ, ka es to vislabāk protu. Otrkārt, tur ir gan bērnības garša, gan pieredzes garša – soļanku es taisu pēc savas receptes,” skaidroja Zane.

Viņa gan neslēpa, ka aizdomājusies, vai ēdiens nav par vienkāršu, bet tad sapratusi: ”Es neuzlēkšu augstāk par savu virtuves virsmu. Vienkāršībā reizēm slēpjas visa sāls.”

Pirms ķerties pie uzkodas baudīšanas, kompānija gan piedzīvoja neveiklu brīdi. Izrādījās, dzērienam, ko aktrise cēla priekšā viesiem, bija beidzies derīguma termiņš. ”Paldies Dievam, to neesmu gatavojusi es,” izteicās Zane.

Nelielo mulsumu namamāte laboja, ceļot priekšā šampanieti, un svinības Jaunā gada noskaņās varēja sākties.

Kā izteicās Zane, trešajā vakarā pirmo dienu stīvums kompānijā mazinājies, bet viņa nevarētu apgalvot, ka viņu starpā būtu uzplaukusi draudzība. Tomēr saviesīgas sarunas pie galda neizpalika.

Baudot rasolu, četrotne aizrunājās atpazīstamību. Zane un Andris atklāja, ka tā viņiem dzīvot netraucē. Savukārt Elīna dalījās citā pieredzē: ”Kā jau visi zina, es vienmēr pucējos. Un tas brīdis, kad es atļaujos to neizdarīt, kad es atļaujos tik tiešām ieiet veikalā izspūrušiem, varbūt pat netīriem matiem, ar lielu “kurtku” un platām biksēm, un tad tie nosodošies skatieni, kas ir apkārt, sačukstas. Un tu saproti: vai tik tiešām vienmēr jābūt prīmā, lai neviens neko nevarētu pateikt?”

Viesiem baudot pamatēdienu, aktrise ķērās pie izklaides, un, katram nosaucot nejaušus īpašības vārdus, tapa smieklīgs stāstiņš par četrotnes gaitām vakariņu šovā. Ciemiņi bija nosmējušies līdz asarām. ”Bija ļoti smieklīgi. Forši izdomāts,” bilda Elīna.

Vakars noslēdzās ar desertu un punktu sadali. Ciemošanos pie Zanes viesi novērtēja ar 27 punktiem – astoņiem no Elīnas, 10 no Andra un deviņiem no Edgara.

38 komentāri