Šovbiznesa zvaigzne Tumševica pret veterinārārsti Zani! Spoži startē šovs ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”

31 komentārs

Pirmdienas, 24. septembra, vakarā TV3 debitēja sezonas šovu jaunums ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”. Pirmās sērijas ietvaros vietām un pienākumiem uz pāris dienām apmainījās Rīgas sabiedrības dāma Natālija Tumševica un Zane Zembaha no lauku saimniecības Madonas pusē.

Zanes ikdiena paiet, rūpējoties par lopiņiem – viņa ir vetārste. Tikmēr Tumševica sevi dēvē par aktrisi, jo viņa dienas laikā paspēj iejusties dažādās lomās: sportiste, biznesa lēdija un ”superstar” dziedātāja. Kamēr Natālija pa Rīgu brauc ar smalku Poršu, Zane laukos rullē ar traktoru.

Šovā mirdzēs arī slavenā saimniekšova Neldija! Lasi TE!

Natāliju laukos sagaida Zanes mamma un brāļi, kuri atzinīgi novērtē kā smalko Poršu, tā meiteni, kura, ierodoties laukos, neaizspiež degunu, bet gan sirsnīgi apsveicinās ar sagaidītājiem.

Dziedātāja tiek likta pie teliņu barošanas, un laucinieki jau izvērtē, ka meitene ir visai lēnīga.

Tikmēr Zane Rīgā bauda Natālijas ikdienu, kas sākas ar SPA apmeklējumu un ballīti.

Lai sadzītu mājās gotiņas, Natālija izmanto savas vokālās dotības, un tas strādā! Starp citu, pa mēsliem Natālija staigā 300 eiro vērtos gumijas zābakos!

No rīta Natālija tiek modināta pirms sešiem, taču saimniecei nākas uzgaidīt – dziedātājai ir savs rīta režīms, bez kura viņa ārā no istabas neies! Kad sieviete tomēr izdabūta no istabas, viņa tiek likta pie govju slaukšanas, kura viņai tīri labi padodas.

”Apkakāta, apčurāta, bet laimīga,” smaida dziedātāja.

Tikmēr Zani Rīgā gaida vokālās nodarbības un mēģinājums kopā ar orķestri! Zane nav pienācīgi sagatavojusies uz mēģinājumu, taču ar orķestra vīru palīdzību iziet no situācijas, un dziesma tiek izpildīta.

Natālija laukos tikmēr ar dziesmu tīra mēslus. Un tad viņu gaida īsts izaicinājums – sašpricēt govi! Zane tikmēr pilda Natālijas pienākumus un organizē balli.

Kamēr Natālija laukos cērt malku, Zane apmeklē deju nodarbību. Bet arī Natālija bez dejām nepaliek – viņa tiek vesta uz vietējo zaļumballi! Zane tikmēr atpūšas pie kokteiļa glāzes.

Par vienu no lielākajiem izaicinājumiem Zanei kļūst vakariņu sagatavošana Natālijas vīram, taču vīrs pārsteigumu atzina par labu esam!

Abas meitenes galu galā secināja -pilsētniecei vieglāk pilsētā, kamēr lauciniece labāk jūtas laukos!

TOP komentāri

 • Minna
  +21 +18 -3

  Minna

  Ideja jau laba, bet nepatīk, ka pilsētnieces tiek parādītas stereotipiski. Esmu dzīvojusi abās frontēs, pilsētā ir daudz lielāks stress, ja no rīta pa sastrēgumiem uz darbu, bērni pa skolām jāvadā, vakarā pulciņi. Varēja atrast īstas pilsētnieces, kas reālā biroja darbā raujas, ne kaut kādas cacas. Nu nav spa pilsētas ikdiena.
 • e
  +12 +11 -1

  e

  Man nelikās godīgs dāvanu karšu sadalijums vienai viesnīca diviem cilvēkiem+procedūra,otrai bolinga apmeklējums...vai tad meitene no laukiem spa nav pelnijusi?
 • Egita Veinberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl