Šovbiznes, saturies! Ekrānos kā jauna TV šova zvaigzne atgriežas Neldija

7 komentāri
Šovbiznes, saturies! Ekrānos kā jauna TV šova zvaigzne atgriežas Neldija
Oksana Džadana, f64

Jau pirmdien, 24. septembrī, TV3 tiks dots starts jaunam šovam  ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”, kurā ik nedēļu viena otras pienākumus izbaudīs dāmas no provinces un lielpilsētas. Un viena no dalībniecēm ir ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Neldija Kronberga, kurai, kā izrādās, šovbizness dikti iepaticies!

Kā sarunā ar Skaties.lv rēķina Neldija, šis būs trešais TV šovs, kurā viņa gada laikā piedalās. Viss sākās ar ”Saimnieks meklē sievu”, tad ”Gatava pārvērtībām”, un nu ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”.

”Tas viss sanāca tā netīšām. Nekāda šovu zvaigzne jau neesmu, parasta lauku sieva,” par savu gozēšanos ekrānā nosmaida Neldija.

Ieskaties, kā notika atlase šim šovam!

Un ne jau slavas dēļ viņa to darot. Tas, kas Neldiju vilina atkal un atkal startēt šovos, ir iespēja izrauties no ikdienas un uz pāris dienām ļauties kādam piedzīvojumam.

”Piesakoties šim šovam, domāju, ka iespēja izbaudīt pilsētnieces dzīvi man būs atslodze no lauku darbiem. Nekā! Izrādās pilsētā dzīvot ir vēl trakāk,” smejas Neldija. Viņa spriež, ka laucinieces šovā ir priviliģētākā situācijā, jo pilsētā dzīve esot daudz grūtāka.

”Laukos viss ir pie rokas, bet pilsētā, lai tiktu, kur vajadzīgs, visa diena vienā skriešanā, stresā. Tas pilsētas troksnis arī man nav pierasts. Un tā pilsētas tveice! Laukos dzīve ir daudz vieglāka.

Pati visu laiku uztraucos, vai tā pilsētniece, kura dzīvo manā mājā, kamēr es Rīgā, viņas dzīvoklī, pabaros manus lopiņus. Es jau viņai pus grāmatu uzrakstīju, kas jādara – cūkas, govis, mazais teliņš,” stāsta Neldija.

No katra šova Neldija kaut ko iegūstot – joprojām turpinās siltais kontakts ar saimnieku šovā iepazīto Andri, bet, braucot filmēties uz pilsētu, Neldija likusi lietā pārvērtību raidījumā iegūtās gudrības.

Ko draugi un kaimiņi Vecaucē saka par Neldijas zvaigznes statusu? ”Kā nu kurš. Lielākā daļa jau priecīgi par to, ka eju ar savu viedokli, nedaru to, kā man liek. Tie, kam liktenis pašiem nav lēmis, ar prieku skatās, pastāstu vairāk, kas piedzīvots. Bet ja kādam nepatīk, lai neskatās,” uzskata nu jau šovu veterāne.

Lauku meitenes pret pilsētas dāmām – kura kuru? Pirmā sērija jau 24. septembrī, un pirmā pilsētniece – sabiedrības dāma Natālija Tumševica, kura mainīsies vietām ar lauku meiteni Zani.

Skaties jauno šovu katru pirmdienas vakaru, pulksten 21.00 kanālā TV3!