Komentāri

Labiem tētiem nekas cits neatliek kā savas dzīves nogurdinātās sieviņas sūtīt atvaļinājumā, vai ne!? Te nu talkā jau ar 11. sēriju šajā sezonā nāk “Tēta nedienas Latvijā”, kurā šovakar spoži mirdzēs jau mums visiem labi zināmā Anša Klintsona ģimene.

Grupas “Logo” mūziķis un kanāla TV3 ziņu laika ziņu vīrs Ansis Klintsons ir divu meitu tēvs, kā arī vīrs Montai, kura ikdienā darbojas auditoru kompānijā – “Ernst & Young”, kā arī rūpējas par abām dāmām – 18 gadus jauno Martu un piecgadnieci Annu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevar nepamanīt, ka ģimenes ligzdiņā valda tāda sievišķīga kārtība, un šeit nav runa par ciku-caku sedziņām un citiem elementiem, kuru klātbūtne nenoliedzami ir kundzes nopelns. Tādēļ jo interesantāk, kā Ansim klāsies vienam.

Foto

“Tīrīšanā un kārtošanā parasti pieņemts, ka es uztaisu sarakstiņu, un tad katrs izvēlas savus darbus,” par pienākumu sadali ģimenē stāsta mamma. “Lai cik arī mana ģimene nebūtu centīga un kārtīga, rūpīga un tīrīga, man šķiet, ka viņi vienkārši neredz to netīrību,” savu skatījumu uz lietu (ne)kārtību izklāsta Monta.

“Mums nav tā, ka tikai viens būtu tas, kurš mazgā traukus, bet otrs to nekad nedara. Man šķiet, ka mēs tās lietas sadalām ļoti harmoniski,” par mājasdarbiem no sava skatu punkta stāsta Ansis.

To, kā abi iepzinās, kā arī Anša meitu audzināšanas un mājas uzkopšanas gaitas skaties jau šovakar kanālā TV3 plkst. 21:00, kā arī portālā TVPlay.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl