Komentāri

Jau šovakar, 19. martā, plkst. 21.10 LNT būs vērojams jauns un azarta pilns šovs Maini vai zaudē! Spēle tiem, kam patīk risks un azarts!

Raidījuma dalībnieku mājās vai darbavietā noteikti ir kāda elektroprece, kuru varētu samainīt pret jaunu – ledusskapis, kas kļuvis par mazu, televizors, ko gribētos lielāku, vai tējkanna, kas nepiestāv virtuves dizainam!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Televīzijas spēle Maini vai zaudē ir īstā vieta, kur dalībnieku sapņi var piepildīties! Atliek tikai ļauties raidījuma vadītāja aicinājumam – būt jautriem, attapīgiem, pozitīvi noskaņotiem un riskēt!

Taču viss nav tik vienkārši – maiņa notiks tikai tādā gadījumā, ja dalībnieki pareizi atbildēs uz dažiem spēles jautājumiem. Ja atbilde būs nepareiza – manta nonāks pie raidījuma vadītājiem un tiks ziedota labdarībai. Ir taču tik patīkami kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem ļauties kopīgam azartam un laimēt dāvanas, bet ir vēl patīkamāk darīt labu, palīdzot citiem.

Atceries, turpmāk ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 būs skatāma jauna, vēl nebijusi televīzijas spēle Maini vai zaudē!

Video!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl