Šova pusceļā “svešinieki” tiekas arī mācītāju

Komentāri
Šova pusceļā “svešinieki” tiekas arī mācītāju
Foto: Ekrānuzņēmums

Ir pagājušas divas nedēļas, un sociālais eksperiments Precos ar svešinieku ir pusē. Pāriem tiek piedāvāta iespēja tikties ar mācītāju, lai pārrunātu šobrīd aktuālos notikumus un sajūtas.

Zandai un Uģim lielākās grūtības ir kopīga brīvā laika saplānošana, jo abi ir aizņemti darbos. ”Ja esam satikušies uz pusdienām, tas jau ir liels sasniegums,” stāsta Zanda. Abi noliedz arī attiecībās esošu sasprindzinājumu.

”Ja vīrietis attiecībās ir pasīvs un sieviete ir ļoti aktīva, var gadīties, ka vīrietim ir sajūta, ka viņu visu laiku tramda, kaut kur dzen. Vienīgais risinājums ir pašam uzņemties atbildību,” Raimondu un Zaigu pamāca mācītājs Sandis Ratnieks.

”Asaras nav bijušas, tas nozīmē, ka viss kārtībā,” saka Ulvis. Arī Zane apstiprina, ka grūtsirdība nav piemeklējusi.

”Ja šova ideja bija pietuvināt patiesajai dzīvei, tad mums ir patiesās dzīves variants,” saka Zane, paskaidrojot, ka priekšplānā izvirzās svarīgākas lietas, kam atrodas laiks, bet ne tik interesantām lietām laiks neatrodas. Sarunā ar mācītāju Zane apstiprina abu pretējās dzīves filozofijas. ”Ja, manuprāt, dzīves sākas ārpus komforta zonas, kad dari lietas, lai sev kaut ko pierādītu, izdarītu vairāk vai labāk, tad Ulvim ir tā, ka viņš dzīvo savā komforta zonā vai burbulī un dara tikai to, kas viņam patīk vai kas viņu interesē,” novērojumos dalās Zane.

Vairāk skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl