Šovā “Pirmoreiz ārzemēs” uzvar Andra Everte

Komentāri
Šovā “Pirmoreiz ārzemēs” uzvar Andra Everte
Foto: SCANPIX

Vakardienas raidījumā šodienas gida somiņas pārvaldītāja Andra izplūda asarās, jo ilgojās pēc sava mīļotā vīrieša. Šodien jau viņa uzvarēja šovā!

Viss sākās ar brokastīm, pēc tam brauciens ar taksi līdz dzelzceļa stacijai un tālāk no Venēcijas ceļotāji devās uz Bergamo ar pārsēšanos. Līdz ar galiem, bet tomēr uz otru vilcienu izdevās paspēt.

Pēc bagāžas noglabāšanas šīs dienas vadītāja atklāja, ka komanda dosies uz Bergamo vecpilsētu, kas atradās kalna galā, kur jādodas ar funikulieri – transporta līdzekli, kas pa sliedēm cilvēkus ved augšup.

Ieejot vienā no pilsētas katoļu baznīcām, Egita nolika svecītes, kā viņa teica, vienu par aizgājušajiem, otru par dzīvajiem. Un intervijas laikā bija otra, kas šova laikā izplūda asarās.

Iespējams, daiļākā ainava, ko šova laikā piedzīvojām, un tieši tur ceļinieki nolēma uztaisīt pikniku. Pēc tā Andra visus iesedināja autobusā un aizveda uz Milānu, kur pasākums turpinājās.

Šeit sākās nelielas problēmas, jo mantu novietne bija ciet, kas nozīmē, ka nav, kur atstāt koferus, un arī viesnīcas neņēma tos pretī. Nekas cits neatlika, kā ar visiem čemodāniem doties dzīvē.

Nonākot Milānas naktsdzīves rajonā, bija laiks pašam pēdējam šova balsojumam:

  • Artūram šī esot bijusi labākā diena, tāpēc arī Andra ir pirmā, kas saņem maksimālo vērtējumu – 7 zvaigznes;
  • arī Viktors šīsdienas gidei iedeva 7 zvaigznes;
  • Egita palīdzēja Andrai izcīnīt maksimālo punktus skaitu, kas nozīmē – šovā “Pirmoreiz ārzemēs” uzvaru izcīna tieši viņa, kas ļaus piepildīt sapnīti, aizbraukt ar ģimeni ceļojumā. Apsveicam!
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl