Šova ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” otrā sērija pārsteidz ar asiņainiem skatiem un kakām

Šova ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” otrajā epizodē sacentās finansiste un vientuļā māmiņa Ivita no lielpilsētas un lauku meitene Baiba. Par īpašu izaicinājumu piedzīvojums izvērtās pilsētas dāmai, kurai bija sarūpēti teju visi netīrākie lauku darbiņi. Pilsētniece neslēpa, ka brīžiem viņa nav bijusi tālu no vemšanas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Fifa

  Fifa

  Man pietrūkst tā, kā ukraiņu šovā, ka beigās abas satiekas! Tādas norautas beigas!
 • Tita

  Tita

  Pilsētniece malacis, visu izdarīja godam, es laikam nevarētu. Viņai tiešām bija smagi pārbaudījumi, atšķirībā no laucinieces. Tāda nekārtīga sēta gan laukos, grabažas pa visiem pakšiem, pilsētniece tīrīga un vispār patīkams cilvēks, ar labu humora izjūtu. Laucinieci vajadzēja pie friziera un stilista aizsūtīt, nevis uz masāžu, būtu vērtīgāk. Bet māsa lauciniecei tāda jauka.
 • Tomāts

  Tomāts

  Pilsētniece domā, Ka tomāti aug tikai Spānijā. Es arī eamu pilsētniece, bet zinu, kur aug tomāti.
  • nu, nu

   nu, nu

   Tā nu gluži nebija, viņa tikai par mazajiem ķirštomātiņem brīnījās, nevis vispār tomātiem.
 • meh

  meh

  Nav jau godīgi - pilsētniece laucinieces darbu dara, kamēr lauciniecei tikai pilsētas izklaides. Liktu viņai ofisā pasēdēt un pēc tam pa sastrēgumiem pēc sīkā skriet, būtu cita lieta. A tagad uztaisīts, ka pilsēta tikai liela ballīte.
 • Kate

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!