Šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji pārtraukuši sadarbību ar Evelīnu Pārkeri

Kā Skaties.lv atklāj šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji,  pārtraukta sadarbība ar ”YouTube” zvaigzni Evelīnu Pārkeri. Lēmums pieņemts pēc tam, kad Evelīnai Pārkerei nepatika tas, kā viņa parādījās šova ballītes atklāšanas pasākumā, un tai sekojošajās publikācijās Latvijas interneta portālos.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Sintija
 • es arī nezinu

  es arī nezinu

  kas ir evelīna pākere.Jautāju meitai kurai ir 14 gadi,viņa teica ka tos murgojumus nav vērts skatīties un klausīties.
 • Daniela
 • Kur šie portāli virzās??!!!

  Kur šie portāli virzās??!!!

  Ok izklaide, Ok pasākumi, Ok kultūra, bet kāpēc šī sadaļa ir daudz "sevi apkaunojošu bābiešu (un ne tikai, jo ir jau arī saimnieks Aivariņš un Lauku sētas "slavenības"), kuras iedomājas, ka ir Latvijas lielākās zvaigznes" apkopojums. Agrāk par tādām gandrīz neko nebiju dzirdējis, bet tagad redzu, ka mūsu īstās "slavenības" un "zvaigznes" ir nevis R. Pauls, Vaikule, Dreģe, Briķe, Lūriņa, Reiniks, Sipeniece-Gavare u.t.t., kuru viedokļi varbūt tiešām kādam būtu svarīgi, bet gan kaut kādas nevienu īpaši neinteresējošas, pēc popularitātes izslāpušas Pārkeres, Dembovskas, Vaildas un citas Burkas... Tak dzīvojiet savas dzīves, beidziet maisīties virsrakstos arī starp jēgpilnākiem rakstiem. Skaties.lv šitā ātri beigs lasīt, jo jēgpilns saturs, kura agrāk te bija krietni vairāk, tagad te ir aptuveni 10%. Piedodiet, ja pārāk skarbi, negribu jau nevienu aizvainot, bet gribās tak arī kaut ko jēgpilnu internetziņās palasīt.
 • Kak
 • kas viņa

  kas viņa

  vispār tāda ir?Pirmo reizi dzirdu par tādu evelīnu pākeri.
 • Nuu

  Nuu

  Pirms nomelnojam žurnālistus, neaizmirsīsim, ka arī viņi ir konkrētas kompānijas lellītes, kuri tikai dara savu darbu un vēlas izpatikt priekšniekam, tāpat kā to darīja Evelīna.
 • Kas notiek ar mūsu valsti?

  Kas notiek ar mūsu valsti?

  Uzskatu, ka mūsdienu sabiedrība ir ļoti zemu kritusi. "Fake news" ir pārņēmušas pat, manā uztverē, vienu no normālajiem ziņu portāliem. Lai arī kāda būtu Evelīna, cik īsta vai neīsta viņa pierādīja to, ka šajā situācijā viņu "totāli" iegāza. Viņa 40 minūšu garā videoklipā ar asarām acīs patiesi izklāstīja to, cik ļoti nejauki ir izturējušies šie ļaudis, kas filmē šo raidījumu. Tika parādīti pat sarakstes ekrānuzņēmumi, kur skaidri un gaiši ir parādīts, ka šī firma, vārda vistiešākajā nozīmē ņirgājas par Evelīnu un viņas viedokli. Viņa ir cilvēks, jaunietis, kurš baidoties pazaudēt dzīves iespējas dara to, ko viņai liek. Šis vis ir nejauki. Manuprāt, Jums būtu jābeidz rakstīt un "heitot" pusaudžus, kas filmē video vai dara ko tādu, kas reizēm neizdodas pēc plāna. Jums vairāk vajadzētu uztraukties par situāciju valstī, par to, ka nodokļu sistēma valstī ir garām vai par to, ka 60% Latvijas iedzīvotāji ir krievi, kuri atsakās mācīties mūsu valsts valodu, bet ir par to, ka krievu valodu ievieš kā otro valsts valodu. Beidziet šos bērnu izgājienus un sāciet domāt vienreiz loģiski :)
 • nu aita
 • zuze

  zuze

  Tie žurnālisti ir tik stulbi, viņa pati savā video patieca, ka iet no šova pati prom, nevis "veidotāji ar vinu partraukusi sadarbibu" tadi idioti
  • LOL zuze

   LOL zuze

   Tas ir tas pats, arī aizejot, sadarbība pārtrūkst un producentiem jālauž līgums.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!