Šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji pārtraukuši sadarbību ar Evelīnu Pārkeri

12 komentāri
Šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji pārtraukuši sadarbību ar Evelīnu Pārkeri
PUBLICITĀTES FOTO

Kā Skaties.lv atklāj šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji,  pārtraukta sadarbība ar ”YouTube” zvaigzni Evelīnu Pārkeri. Lēmums pieņemts pēc tam, kad Evelīnai Pārkerei nepatika tas, kā viņa parādījās šova ballītes atklāšanas pasākumā, un tai sekojošajās publikācijās Latvijas interneta portālos.

Producentu kompānija neslēpj, ka redz lielu potenciālu Evelīnā kā TV raidījumu vadītājā, taču uzskata, ka viņai vēl
jāiegūst pieredze, lai spētu izturēt milzīgo spriedzi un pret sevi vērstos negatīvos viedokļus.

Acīmredzot meitene nav bijusi gatava tik lielai šova popularitātei, kuru diemžēl ne reti pavada arī negatīvi komentāri, portālu virsraksti un nicinoši skatītāju viedokļi, uzskata producenti.

”Esmu sapratusi un nolēmusi, ka šis šovs nav priekš manis un es jūtos tajā kā man nepiemērotā vidē. Esmu pazaudējusi sevi. Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām un tas, kādu manis pusi tas parāda. Es tāda neesmu. Nezinu, ko es gribēju tēlot vai pierādīt, bet tā neesmu es. Tieši tāpēc es šovu pametu,” savā vēstījumā producentiem raksta Evelīna Pārkere.

Šova pirmajā epizodē producenti potenciālos dalībniekus brīdināja par to, kādas ir slavas ēnas puses, taču viņi atzīst savu kļūdu, jo par šo tēmu ar pašu Evelīnu runājuši nebija.

Evelīna bija vairākkārt uzsvērusi, ka kā populāra jūtūbere, šādus viedokļus vērā neņem, jo ar to saskaras nepārtraukti.

Neraugoties uz šo starpgadījumu, šovs turpināsies un jau pirmdien pie skatītājiem nonāks nākamā ”Gribi kļūt slavens” epizode, kurā vēl būs redzama Evelīna Pārkere un kurā dalībniekiem tika dots uzdevums – sarīkot šova atklāšanas ballīti. Kā un vai viņi ar šo uzdevumu tika galā, skatieties jau pirmdien ”YouTube” kanālā brivdienas tv pulksten 20:00.