Āboltiņa un Sudraba raidījumā Valstī viss ir kārtībā? sveic tautiešus svētkos

Komentāri

Vecgada vakars jau teju, teju sitīs savu pēdējo stundiņu. Vai pavadīji to kopā ar radījumu Valstī viss ir kārtībā? Šis bija gada noslēguma raidījums, kurā humoristi noskaidroja gada labāko sadarbību, saderīgāko pāri, drošāko mandātu Saeimā, spilgtāko citātu autorus un daudz ko citu. Kā pirmo apskatīsim Gada sadarbību, kurā, protams, uzvarēja Solvita Āboltiņa un Ingūna Sudraba.

Ir skaidrs, ka šī bija viena no gada kolorītākajām sadarbībām, bet sižeta noslēgumā no abām politiķēm arī izskanēja ļoti interesanti apsveikumi Jaunajā 2015. gadā. Āboltiņas kundze novēlēja censties un censties vēl vairāk, taču tāpat viss norisināsies tā, kā viņa to grib, bet sieviete “ar putniem galvā” veltīja visiem dziesmu. Ja to tā var nosaukt…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl