1 komentārs

Jau šajā svētdienā, 22. februārī, plkst. 20.00 kanālā TV3 sāksies ilgi gaidītais šovs Dejo ar zvaigzni. Savulaik šajā šovā piedalījās ar bijusī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, un, atceroties šovu, viņa atzīst, ka ne mirkli nenožēlo dalību tajā.

Skatoties šovu, kas notika nu jau tālajā 2007. gadā, Solvita Āboltiņa nespēj beigt smaidīt un saka, ka pieredzētais atstājis vien pozitīvas atmiņas. ”Es katrā ziņā nenožēloju, ka to izdarīju. Tagad jau cik gadi ir pagājuši, vēl ir cilvēki, kas atceras un saka – kā jūs tur dejojāt! Es nemaz tik ilgi tajā šovā nebiju, bet acīmredzot tas ir iespiedies atmiņā, ka tas bija kaut kas jauns,” stāsta Solvita Āboltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad deju skolotāji uzzināja, ka šovā piedalīsies Solvita Āboltiņa, viņi sākotnēji bijuši neziņā, kā izturēties. ”Mums abiem ar Valēriju [Mironovu – red.] bija lielas acis un uzreiz gandrīz vai miera stāja. Bijusī ministre, Saeimas deputāte – tas viss uzliek mazliet citu attieksmi pret to cilvēku,” atceras deju pasniedzēja un šova Dejo ar zvaigzni žūrijas locekle Agita Mironova.

Solvita Āboltiņa norāda, ka tagad nezina, vai pieņemtu šādu izaicinājumu piedalīties šovā, taču atzīst, ka arī toreiz tas bijis visnotaļ drosmīgs solis no viņas puses. Gatavošanās šovam esot aizņēmis teju visu brīvo laiku, par ko mājinieki neesot bijuši lielā sajūsmā. ”Vīrs teica, ka neesmu rēķinājusies ar ģimeni, jo bērni vēl bija diezgan mazi, un tas tiešām prasīja daudz laika,” atceras Solvita Āboltiņa, taču tam ir bijis arī pozitīvs efekts, jo bērni kādu laiku mācījušies dejot.

Vairāk skaties video un foto!

TOP komentāri

  • nesaprotu jocigie
    0 0 0

    nesaprotu jocigie

    mums darba nav bet dejojat ar zvaigzni idioti a ko dejojat ar bezdarbnieku nevarat

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl