Sokolovs sarunu šova laikā mēra savu “locekli”

10 komentāri

Šovakar aizritēja Sokolovs par seksu raidījuma septītā sērija, kur galvenais sarunu temats bija vīriešu locekļu izmērs, bet pašā noslēgumā tā vadītājs izmērīja savu locekli jeb dildo, kas vistuvāk atbilda viņa izmēram un apmēriem.

Piektdienas vakari kanālā TV6 ar skandalozā fotogrāfa sarunu šovu šajā gadā iesākušies īpaši pikanti. Esam apskatījuši tādas tēmas kā seksu trijatā, anālo seksu un pat seksu grūtniecības laikā. Šoreiz tika runāts par locekļa izmēriem un nozīmi. Tautas viedoklis bija divējāds – vai nu ir, vai nav nozīmes, bet lielākā daļa atzīst, ka labāk tomēr ir, ja loceklis ir lielāks nekā mazāks.

Raidījuma noslēgumā ar dažādiem palīglīdzekļiem tika izmērīts diezgan branga izmēra dildo, kas, kā Sokolovs pats atzina, aptuveni atbilst viņa izmēriem.

Sokolovs meitenēm liek mērīt savu locekli

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl