Sokolovs par savu traumu seksa laikā

2 komentāri
Sokolovs par savu traumu seksa laikā
Publicitātes foto

Katram cilvēkam ir kaut kādas sāpīgas atmiņas, kuras ir saistītas ar iepriekšējām attiecībām. Bet mana problēma ir daudz nopietnāka un dziļāka, nekā Jūs varat iedomāties.

Pirms trim gadiem man bija kaisligs romāns ar vienu sievieti. Ar to, kuras vārds man ir uztetovēts. Kad mēs mīlējāmies, viņai ļoti patika jāteniski sēdēt man virsū. Viņai bija skaisti un taisni garie mati.Katru reizi, kad viņa ritmiski kustējās, mati aiztika manu kaklu un kreiso plecu. Tā bija kutinoša sajūta, kuru nevar nosaukt par patīkamu. Man bija daudz labāk, kad viņa taisīja asti un mati netraucēja. Interesanti, ka arī pēc seksa es vēl mazliet varēju just viņas matus uz kakla.

Laiks gāja. Mēs ar viņu izšķīrāmies, bet kreisais plecs un kakls man palika ļoti jūtīgs. Par meiteni es jau sen nedomāju, bet joprojām varu sajust tos sasoditos matus!Katru reizi, kad es guļu gultā, es nevaru apsegt kreiso plecu. Man uzreiz kut. Problēma tāda, ka šī kutinošā sajūta progresē. Man sāka kutēt drēbes. Un tagad, pat, kad naktī sega man nepieskaras pie pleca, man vienalga kut un es nevaru aizmigt.

Es pat nevaru iedomāties, pie kura ārsta es varu griezties! Nekad nedomāju, ka neveiksmīgas attiecības var izraisīt šāda veida problēmu. Tagad esmu ļoti uzmanigs ar garmatainām meitenēm

2 komentāri