Komentāri

Šovakar sarunu šovā Sokolovs par seksu galvenā tēma bija orgasms un to veidi. Dialogā ar savu viešņu raidījuma vadītājs atzina, ka viņam anālā seksa laikā ar pirkstiem izdodas labāk apmierināt meitenes nekā ar locekli.

Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs sarunā ar 26 gadus veco Lindu, kas bija ieradusies viesos uz studiju, atzina, ka viņam meitenes apmierināt vislabāk sanāk ar pirkstiem, nevis dzimumlocekli. Raidījuma sākumā, kā vienmēr, tā vadītājs devās aptaujāt cilvēkus, kādus orgasma veidu viņi zina. Sokolovs bija šokēts, jo zināšanas par šo tēmu esot niecīgas.

Tika arī aptaujāts jau regulārais raidījuma Sokolovs par seksu eksperts – psihiatrs Andris Saulītis par orgasmu kā tādu, kā arī to, ko nozīmē, ja sieviete nespēj sasniegt orgasmu. “Ir jāsaprot, ka, pirmkārt, jādodas konsultēties pie speciālista, lai saprastu, kas ir par problēmu, jo orgasms ir fizioloģiska vajadzība, un tādā veidā viņa sevi apzog. Tas nozīmē, ka viņai nebūs tik spēcīga imunitāte – bojāsies zobi, nebūs tik spīdīgi mati un kopumā būs vairāk uztraukumu.”

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl