”Sociālie tīkli ir fake dzīve.” Blondīņu šova Talita – meitene, kuru nekad neatradīsiet ”Facebook”

4 komentāri
”Sociālie tīkli ir fake dzīve.” Blondīņu šova Talita – meitene, kuru nekad neatradīsiet ”Facebook”
Privātais arhīvs

Par šova ”Blonde Voyage” noslēpumaināko dalībnieci noteikti var dēvēt Talitu. Un nav nekāds brīnums, ka meitene daudziem ir liels noslēpums – ja citu privātās dzīves nianses iespējams izpētīt ”Facebook”, Talita izvēlējusies dzīvi bez sociālajiem tīkliem.

”Es vispār nelietoju sociālos tīklus. Man nav ”Facebook”. Es gribu mieru. Kad man gribas kaut kur aiziet, es eju ”dzīvajā”.

Manuprāt tas, kas notiek sociālajos tīklos, jaunajai paaudzei veido neparastu priekšstatu par dzīvi. Piemēram, kāda ieliek lielo rožu pušķi ar tekstu ”man draugs uzdāvināja”. Un kāda cita sēž mājās, skatās un domā, ka viņas draugs nav gana labs.

Sociālajos tīklos notiek tāda fake dzīve. Es uzskatu, ka ir jāsatiekas pa īstam, pa īstam jārunājas,” sarunā ar Skaties.lv savu nostāju pauž Talita.

Interesantākais, ka Talita nevis izlēmusi izdzēst sociālo tīklu profilus, bet gan pavisam radikāli – viņai tādu nekad nav bijis! Jā, skolas laikos mazliet iepazīts ”Draugiem.lv”, bet tas arī viss.

Talita ir brīva meitene un no šī statusa nekaunās! Viņas stāstu lasi TE!

Viņa neuzskata, ka kaut kādā veidā būtu apdalīta komunikācijas ziņā, jo nav sociālajos tīklos – gluži otrādi.

”Zinu, ka ir cilvēki, kam pietiek ar komunikāciju ”Facebook”. Man nepietiek. Man tas nešķiet līdz galam īsti. Labāk reizi mēnesī satikties pie kafijas, nevis ik dienas apmainīties trīs vārdiem.

Un satiekoties tāpat atrādām otram bildes, ko pakomentējam un ”ielaikojam” dzīvē,” smejas Talita.

4 komentāri