5 komentāri

Kad šova Precos es svešinieku pāri sarunātajās laulībās aizvadījuši četras saspringtas nedēļas, Zaiga Biģele un Raimonds Valpēters nolēmuši palikt kopā kā precēts pāris.

”Šis laiks ir mazs, lai varētu apjēgt, vai mēs deram viens otram, vai nē. Pat, ja kaut kas ir iesācies un notikuši pirmie strīdi, viņi ir vajadzīgi, un pēc tam ir vajadzīgs laiks, lai varētu turpināt to visu. Spiediens varētu būt nežēlīgs, pateikt Jā vai Nē kameras priekšā, tautas priekšā, arī viens otram,” situācijas nopietnību, šova Precos ar svešinieku dalībniekiem pieņemot vienu no dzīves svarīgākajiem lēmumiem, skaidro seksoloģe Aija Tula-Rijkure. Tādēļ eksperimenta dalībnieki konsultējās ar draugiem un ģimenes locekļiem.

”Tā ir tava dzīve. Jau tu jūti, ka jā, tad jā. Ja jūti, ka nē, tad nē. Tev pašam ir jāizlemj,” dēlu ”konsultē” Raimonda mamma. Tikmēr Zaiga par iespēju saistīt savu nākotni ar Raimondu uzklausīja draudzeni Ilonu. ”Man draudzene saka, ka sen jau būtu visu izbeigusi. Es esot tas cilvēks, kas cenšas labot. Šobrīd ir tā, kā savu lēmumu mēs jau esam izdarījuši – mēs esam vīrs un sieva. Kas būs tālāk, to rādīs laiks,” saka Zaiga.

Tiekoties ar ekspertiem, Uģis Žogots norāda, ka, veidojot attiecības ar Zandu Štrausu, viņš nav piedzīvojis neveiksmi. ”Tas viss ir bijis normāli, veiksmīgi. Nekad tu nevari pavēlēt savai sirdij, tu nevari to ietekmēt,” viņš norāda.

Atgādinām, ka šova iepriekšējā sērijā Zanda izvācās no Uģa dzīvokļa, liekot noprast par laulības šķiršanu. Nu viņa akcentē, ka šai rīcībai iemesls nebūt nav meklējams attiecībās ārpusē, kā viņa norādīja iepriekš. ”Bija citi argumenti,” skaidro Zanda, tos tieši nenosaucot, bet piebilstot, ka šova laikā ”centusies būt atklāta un godīga”.

Zanei Laurei un Ulvim Grīnvaldam domas par attiecību turpināšanu dalās. Zane būtu gatava Ulvim dot otro iespēju. ”Dzīvē svarīgus lēmumus nevar pieņemt spontāni un tikai tādēļ, ka kāds liek pieņemt konkrētā laika posmā. Ja man jāsaka, vai es šobrīd gribu šķirties vai negribu, tad es saku, ka negribu,” saka Zane.

”Manuprāt, ir pietiekami liels laiks pagājis, lai saprastu, vai šis cilvēks ir tavā dzīvē vajadzīgs, vai tu vari veidot nopietnas attiecības, ģimeni un būt laimīgs uz visu mūžu. Es šobrīd uz Zani tā skatos. Un ja es to nesaredzu, tad nav jēgas kaut ko turpināt. Es saku Nē, jo nav jēga izšķērdēt laiku, ko var savādāk vai pozitīvāk…” redzējumu par kopīgu nākotni ar Zani pamato Ulvis.

”Mēs esam precējušies, es domāju viss ir labi, un viss vēl priekšā, un laiks rādīs. Esam ar mieru pagaidām palikt kopā,” kopīgi pieņemto lēmumu saglabāt šova laikā noslēgto laulību pamato Raimonds. ”Mēs esam precēti, un laiks rādīs, kā būs,” piebalso Zaiga.

”Kad viņi teica Jā pie altāra, tas nozīmē, ka viņi piekrīt eksperimentam. Tagad, kad viņi saka Jā, tas nozīmē, ka viņi tiešām izvēlas viens otru,” norāda antropoloģe Maija Surska.

TOP komentāri

 • Silva
  +3 +3 0

  Silva

  Miilie , Zaiga un Raimond, juus esiet un bijaat visjaukaakie! No visas sirds noveelu jums miilestiibu, saticiibu un cienu vienam pret otru! Esiet laimiigi!!! :)
 • Kurmis
  +3 +3 0

  Kurmis

  Apsveicu!
  Zaiga un Raimond! Juus esat forss paaris! Man prieks par jums. Gan jau ar laiku juus viens otram piesliipeesieties. Arii gimenes dziivee var sanaakt visaadi, bet jaaspeej piedot un pienemt otru tiesi taadu kaads vins ir. Zinu, ka jums viss izdosies!
 • Rasa
  +2 +2 0

  Rasa

  Kārtējais safabricējums,cilvēki no ielas un viss,jo nevienā vietā neredzēju kur būtu anketa lai pieteiktos uz šo šovu!!Viss iestudēts!Mūsu nodokļi tiek tērēti uz muļķībām!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl