Šneps un viņa ciemiņi stāv uz galvas

Komentāri

Bijušais Latvijas izlases basketbolists, Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps atzīst, ka viņam ļoti, ļoti patīk viesus uzņemt. Lai ciemošanās saglabātu patīkamas atmiņas, neiztrūkstošs ir izklaidējošais saturs.

Lai vakars būtu izdevies, kādreizējo kamaniņu braucēju Ilutu Gaili, rallijkrosa autobraucēju Reini Nitišu un bijušo vieglatlēti Vinetu Ikaunieci-Ozoliņu Šneps pirms dienas galvenās maltītes nobaudīšana pārsteidz ar spēli, kur jāliek lietā galva. Šī ķermeņa daļa lieti noder vēl kā atrakcijā, proti, stāvēšanā uz galvas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs kaut kā aizrunājāmies par to, kā jātrenē kakla muskuļi un kā to var darīt dažādos veidos. Un izskanēja jautājums, vai mēs to varam. Es uzreiz zināju, ka es varu. Edgars arī pievienojās. Izgājām zālītē,” saka Reinis. Izaicinājumam ļaujas arī vienai no dāmām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl