Šneps aizvien ievēro, ka ceturtdiena ir zivju diena

Komentāri

Edgars Šneps neslēpj, ka viņam patīk garšīgi paēst un pašam kaut ko pagatavot. ”Tā kā šodien ir ceturtdiena – tie, kas ir mana vecuma un vecāki, zina, ka ceturtdiena ir zivju diena – sāksim šo dienu ar vizīti tirgū. Es ceru, ka tur būs kāda forša zivtiņa,” maltītes galveno sastāvdaļu liek noprast bijušais basketbolists.

Šova Gandrīz ideālas vakariņas šīs nedēļas pēdējā raidījuma virtuves saimnieks ir bijušais Latvijas izlases basketbolists, Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars atzīst, ka viņam ļoti, ļoti patīk viesus uzņemt. Šoreiz saviem, kā pats atzīst, elitārajiem ciemiņiem nolēmis celt priekšā uzkodu Bērnības garša, pamatēdienu Ceturtdienas fitness un desertu Vaniļas grēks.

Pēc izkustēšanās basketbola laukumā un prāta mežģiem laiks galvenajam mielastam. Cik punktus Edgars izpelnījās no kādreizējās kamaniņu braucējas Ilutas Gailes, rallijkrosa autobraucēja Reiņa Nitiša un bijušās vieglatlētes Vinetas Ikaunieces-Ozoliņas? Tu uzzināsi, noskatoties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl