Skaista, gudra un joprojām brīva! ”Blonde Voyage” noslēpumainākā dalībniece Talita

0 Komentāru
Skaista, gudra un joprojām brīva! ”Blonde Voyage” noslēpumainākā dalībniece Talita
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Pagaidām noslēpumainākā šova ”Blonde Voyage” dalībniece ir Talsu meitene Talita, kura jau vairākus gadus dzīvo un strādā Rīgā. Sarunā ar Skaties.lv simpātiskā gaišmate atklāj, ka ir brīva meitene un šovu izmanto kā iespēju padarīt šo vasaru par īpaši neaizmirstamu piedzīvojumu.

”Blonde Voyage” nopietnākā dalībniece ikdienā rosās grāmatvedības firmā un uzsver, ka ar darbu iet ar prieku.

Kā smejas Talita, piesakoties šovam, viņa norādījusi, ka viņas vecums ir ”21 ++”. Patiesībā viņai esot 31 ar pusi.

”Izrādās, ka esmu vecākā šajā šovā,” spriež Talita. Bet viņa nav no tām meitenēm, kurām gadu skaitļu atklāšana radītu kādus kompleksus.

”Kad palika 30, pirmajā brīdī likās – ārprāts, un tagad man būs 30 gadu. Sākumā ļoti pārdzīvoju, ka man jau tik daudz un vēl tas nav izdarīts, un tas nav izdarīts.

Bet kad palika 31, sapratu – tas taču nav 61! Man viss vēl priekšā,” smejas Talita.

Simpātiskā meitene ir brīva un arī bērnu viņai nav. Un, protams, līdzcilvēki nereti mēdz norādīt uz gadu skaitļa 31  disonansi ar šīm nullēm.

”Jā, bērnu tēma ir interesants temats. Tas, ko uzskatu es – būtu vēlams, ka tas būtu divu cilvēku lēmums. Jā, visādi dzīvē notiek, bet man gribētos lai mani bērni ir divu cilvēku lēmums,” uzsver Talita, kur māk apklusināt tos, kuri izmet asas piezīmes par vecmeitām.

”Nereti cilvēki saka: tev jau nav bērnu, tu nezini, kā ir celties sešos. Zinu gan! Esmu strādājusi darbā, kurā man jāierodas četros no rīta.

Esmu strādājusi nakts maiņas, visādi ir gājis. Un galu galā esmu arī ballējusies un pēc ballītes aizgājusi uz darbu.
Tā ka nav jau gluži tā, ka es nesaprotu, ko nozīmē neizgulēties,” par negulēto nakšu mītu pasmejas Talita, uzsverot, ka šādi komentāri esot visai netaktiski.

Jā, visām Talitas draudzenēm jau ir atvasītes. Bet Talita joprojām viena.

”Nezinu, kā tas tā ir sanācis. Nedomāju, ka man ir ļoti augstas prasības. Protams, nevaru teikt, ka man der jebkurš,” smejas Talita.

Starp citu, ir kāds īpašs veids, kā iekarot skaistās talsenieces sirdi. Meitene atklāj, ka viņai ļoti patīk ziedi. ”Parasti, kad man jautā, kādi ir mani mīļākie ziedi, tad atbildu, ka tie, kurus dāvina man.

Un tā patiešām ir, man ļoti patīk, kad man dāvina ziedus, arī ja dāvina pieneni. Patīk. Man patīk ziedi, jo tie ir tik skaisti un tāpēc, ka tie vīst. Varbūt tas izklausās kaut kā nepareizi, bet tas, ka ziedi vīst, atgādina, ka viss šajā pasaulē ir laicīgs, un ir jāspēj novērtēt tieši šis mirklis, tieši tagad,” tā Talita, kura arī mirkļus ”Blonde Voyage” izbauda no visas sirds, uzsverot – tas būs piedzīvojums, kura dēļ šī vasara allaž paliks atmiņā.

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

0 Komentāru