Komentāri

Šova Saimnieks meklē sievu trešās sezonas iepazīšanās sērijā šova enerģiskā vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare apciemoja visus brašuļus viņu saimniecībās. Katrs no viņiem iepazīstināja ar saimniecību un atklāja, kādai jābūt viņa nākamajai sieviņai. Līdz ar iepazīšanās sēriju dota zaļā gaisma vēstuļu iesūtīšanai.

Balvu novada Briežuciema pagasta saimniecībā Lāčumigas saimnieko Egils Langovskis (33). Viņš nav dzimis latgalietis, viņš ar vecākiem uz šejieni pārcēlies pusaudžu gados. Egīla ģimenes saimniecībā ir gan aitas, gan piena un gaļas lopi. Egīls meklē smuku un dzīvesgudru meiteni savā vecumā. Viņam svarīgi, lai ar otru pusīti būtu par ko parunāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ludzas novada saimnieks, bijušais rēzeknietis Alfrids Lipovskis (55) jeb Alfrēds, kā viņu sauc draugi, uzbūvēdams māju laukos, ir piepildījis sava nu jau mirušā tēva sapni. Viņš strādā pilsētā, bet mājas, kurā rūpējas par ābelēm, bitēm un zivju dīķi, dēvē par savu pensijas fondu. Viņš meklē jauku sievieti vecumā līdz 50 gadiem. Alfrids sola ikdienu, kas komforta ziņā neatšķirsies no dzīves pilsētā.

Jānis Šmits (20) no Burtniekiem saimnieko savas vecāsmātes un mātes mājās, kur audzē zemenes, bet ikdienā viņš dodas ar darbu galdniecībā. Jānis rūpējas ne tikai pār mājām, bet arī par jaunāko brāli. Saimniecībā liela autoritātes ir vecmāmiņa Dore. Jāņa līgavai būs jāiepatīkas arī viņai. Jānis meklē sportisku meiteni savā vecumā, kura ir gatava nopietnām attiecībām.

Rūjienas novada saimnieka Arvila Ozola (38) pārziņā ir gan graudkopības, gan liellopi. Arvila mamma esot piedraudējusi klapēt ciet saimniecību, ja dēls tuvākajā laikā neuzmeklēs sev čaklu sievu. Viņš ir gatavs attiecībām ar meiteni, kura nāks dzīvot uz laukiem un palīdzēs saimniecībā. Ja Arvils atradīs gana labu sievu, jaunā ģimene pārcelsies uz tēva mājām, kas atrodas netālu.

Jānis Kauķis (30) ir rīdzinieks, kurš pabeidzis ”zootehniķus”, pārcēlies uz dzīvi laukos un nu saimnieko Vecumniekos. Jānis sapņo par zirgu saimniecību un meiteni, kura palīdzētu viņam šo sapni īstenot. Jānim no iepriekšējām attiecībām ir divi bērni.

Jānis dod priekšroku jaunākām meitenēm, jo tad vēl ir potenciāls ko iemācīties. ”Gari mati – tas ir daiļums,” akcentē Jānis. Viņam patīk arī tetovējumi un pīrsingi.

Aizputē dzīvo viens no šova Saimnieks meklē sievu interesantākajām dalībniekiem – Ģirts Brumsons (34). viņš strādā par skolotāju un uztur kārtībā pamatīgu māju, siltumnīcu un mākslas parku. Viņa iecerētajai jābūt gatavai pozēt kļūt par mūzu un modeli.

Kuldīdznieks Oskars Kugelans (39) ir mednieks, makšķernieks un tāltālēm izslavēts mūrnieks. Viņam ir kundes visā Latvijā, tādēļ topošajai sieviņai jārēķinās ar to, ka laiku pa laikam Oskars nebūs mājās. Viņa vienīgais nosacījums – sievietei jābūt gatavai iemīlēt mājas, kuras viņš 20 gadus lolojis.

Gatis Leskovics (34) ir jaunākais dēls sešu bērnu ģimenē un šobrīd vienīgais, kurš saimnieko dzimtajās mājās Tukuma novadā. Ikdienā Gatis strādā Tukumā metālapstrādes uzņēmumā. Viņa saimniecība nav pārāk liela, bet to iespējams paplašināt. Sava teikšana vedeklas izvēlē būs arī Gata mammai. Viņš jaunajai saimniecei jau nopircis auto.

Riebiņu novada saimnieks Intars Ivanāns (27) ir absolvējis Lauksaimniecības universitāti un nu zināšanas liek lietā, aprūpējot divas lopu fermas. Intars arī dejo tautas dejas. Topošā Ivanāna kundze varēs ne tikai nestrādāt, bet arī iet pirtiņā, kas turpat dīķa malā.

Visas Latvijas brīvās sievietes – gan tās, kur vēl ir brīvas, gan tās, kuras jau ir brīvas – aicinātas izraudzīties savu saimnieku un sūtīt vēstules. Vēstulē jānorāda, kādēļ būtu piemērota saimniece konkrētajai saimniecībai, un jāpievieno sava fotogrāfija. Dalībnieki sola, ka visas vēstules izlasīs.

Sūtiet vēstules pa pastu uz TV3, Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV-1021!

Ja vēlies vēstuli sūtīt elektroniski, aizpildi šo formu!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Adrese, ja vēlaties sūtīt vēstuli pa pastu:

Saimnieks meklē sievu
SAIMNIEKA VĀRDS, UZVĀRDS
TV3 Latvija
Dzelzavas ielā 120G,
Rīgā, LV1021

Kādu sievu katrs no saimniekiem gatavs uzņemt savā mājā, skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl