”Sievietēm jau geji patīk!” Puiši, kuri ”Piecērt Eglītei!” zaudēja Mairim, komentē Līgas neražu

Šova ”Piecērt Eglītei!” noslēgumā izveidojusies neērta situācija – Mairis, kuru Eglīte izvēlējās, paziņojis, ka viņu sievietes neinteresē.  Atraktīvie Kristaps un Krišjānis, kuri otrajā randiņā zaudēja Mairim cīņā, sarunā ar Skaties.lv atklāj, ka jau tad nojautuši, ka Mairis, iespējams, nav heteroseksuāls. Kristaps un Krišjānis joprojām ir brīvi un gatavi Līgu mierināt!

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Dainis Macins

  Dainis Macins

  Malači puiši! Es arī esmu statusā brīvs un domāju līdzīgi. To visu šovu varēja taisīt savādāk, detalizētāk, dziļāk..... Lūk, tad būtu bijis pavisam savādāk....☀️
 • S

  S

  ds, nedomáju, ka potenciálie gimenes veidotáji savas otrás pusítes meklés un atradís ar TV kameru palidzibu publiski.
 • K

  K

  Kāpēc kāds tiek aprakstīts kā "dīvains" savas seksualitāte deļ? Un cik homofobiski ir mūsu žurnālisti un rakstu apstiprinātāji? Kauns jums un šiem diviem puišiem, kuri sniedza šo interviju! Ir laiks beigt homifobiju Latvijā, tas nav stilīgi, tas ir pazemojoši! Kauns latvieši!
 • Sisidra
 • S

  S

  Daudzi 'normálie' darbojas péc principa- 'virsú, pári, projám', kas ne vienmér sievietém patík, bet homoseksuálie cilvéki parasti ir pieklájígáki, solidáki. Ja sieviete kádam 'maco' atsaka, tiek nolamáta visádos epitetos un apsmieta. Protams, ne jau katrs (katra) savu intímo pusi rádís publiski, to jau dara tikai tie, kam cita nav, ar ko lepoties un ko demosnstrét.
  • ds

   ds

   Ja tu runā par "normālajiem" vietējiem pļēguriem un spēļu atuomātu atkarīgajiem, tad jā. Bet ir daudzi vīrieši, kam mērķis ir ģimenes izveidošana. Bet uz tādiem jau sievietes neuzraujas, jo nav tik interesants. Sievietei vajag adrenalīnu attiecību sākumā...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!