”Sieviete ir kā grāmata, to var izlasīt uzreiz, vai lasīt pakāpeniski.” Mīlas šova Paula par romantisku attiecību veidošanu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

5 komentāri
”Sieviete ir kā grāmata, to var izlasīt uzreiz, vai lasīt pakāpeniski.” Mīlas šova Paula par romantisku attiecību veidošanu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazītā Paula nemeklē ideālu vīrieti, jo uzskata, ka veiksmīgu attiecību pamatā ir sarunāšanās un abu partneru iesaiste. Paula nedomā par tālu nākotni, jo dzīvo pēc teiciena – zvaigznes krīt manā dārziņā. Jauniete ir droša, ja ko ļoti vēlies, tas piepildās.

Sarunā ar portālu Skaties.lv šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazītā Paula pastāsta, ka ļāvusies izaicinājumam un devusies pastaigāties ar desmit vīriešiem, kurus iepazinusi aplikācijā ”Tinder”.

”Ūdenī viss izskatās mazāks.” Mīlas šova Tomijs un Paula baudījuši jautru vakaru džakuzi

”Vīrieši bija tik dažādi un atšķirīgi, citi gribēja skūpstīties pirmajā satikšanās reizē, citi izdomāja sev jaunus vārdus, citi bija lieliski sarunu biedri, citi – meklēja tā saucamo ”Netflix and chill”, ir visādi. Ļoti patika eksperiments, tas palīdzēja saprast, kādu iespaidu esmu atstājusi, lai vīrieši reaģētu tieši tā, kā viņi reaģēja,” atceras Paula.

Parasti Paula iepazīstas ļoti spontāni un nenoliedz, ka viņai ir ļoti liels paziņu loks.

Statot par to, kāpēc viņa jau vairāk nekā divus gadus ir viena, Paula uzsver, ka neuzskata sevi par neveiksminieci un aicina neaizmirst, ka attiecībās ir divi cilvēki. Būtiskākais ir sākotnēji paskatīties uz sevi un izanalizēt savas rīcības, nevis meklēt problēmu partnerī.

Sevi novērtēt no malas ir grūti, jo vienmēr liekas, ka visu sakām un darām pareizi, tomēr, ne vienmēr viss ir tik skaisti.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Man bija vajadzīga pauze no randiņu dzīves, lai sakārtotu sevi. Ir ļoti svarīgi neaizmirst par sevi. Biju tik ļoti pievērsusies partnerim, ka aizmirsu par savām lietām, kas man deva iekšējo harmoniju. Līdz ar to – tērēju enerģiju uz partneri, bet pašai enerģijas nepietika, sākās aizvainojums un negatīvisms,” tā Paula.

Paula ir sapratusi, ka vienmēr jārunā ar partneri, jābūt atklātam par emocijām. Nereti mēs gaidām, ka partneris pats visu sapratīs, bet tā nenotiek. Lai otram dāvātu laimi jaunietei bija jāsaprot, kas viņu pašu spēj padarīt laimīgu.

Savā vīrietī jaunā sieviete vēlas redzēt humora izjūtu, lojalitāti, bet visā visumā – viņai nav nekādu perfektā vīrieša standartu.

”Bieži ir tā, ka kaut kas var nepatikt partnerī, bet tas jau nenozīmē, ka manī pašā nav kaut kas no tā, vai, ka neesmu to izprovocējusi. Esmu atvērta izaugsmei. Ja jūtos komfortabli ar vīrieti un varu dot viņam laimes sajūtu, tad neredzu neko, kas varētu traucēt, būvēt lieliskas un veselīgas attiecības,” smaida Paula.

Salauztu sirdi Paula dziedē, paskatoties romantiskās drāmas, parunājoties ar draudzenēm un atļaujot sev izraudāties, lai pēc tam nav jāatgriežas šajās emocijās, lai var visu palaist vaļā.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Cenšos no visa paņemt pozitīvas lietas, jo katrs cilvēks manā dzīvē ienes kaut ko, kas man ir bijis vajadzīgs. Padomāju, ko man tas ir devis un novērtēju to. Man ”salauzta sirds” ir iedvesma. Aizraujos ar mākslas veidošanu, veidoju video, kuros vizualizēju savas emocijas. Tas ir ļoti interesanti, bet tiešām ir ļoti liela iedvesma tādā brīdī un jaunas vizualizācijas pārņem manu prātu un tad dodos tās visas realizēt. Tur laikam arī atstāju savas sāpes,” atklāj Paula.

Randiņos Paula vadās no iekšējās sajūtas, kā nekā – visi esam cilvēki, un, ja starp vīrieti un sievieti ir vilkme, ir īstās sajūtas, tad var sekot pirmie skūpsti, nakšņošana un kāzas.

”Sieviete ir kā grāmata, vīrietis var izlasīt uzreiz visu grāmatu, vai lasīt pakāpeniski, neatkarīgi no tā, cik ļoti pievilcīgs ir grāmatas vāks. Es atbalstu otro variantu, bet katram tas strādā savādāk,” skaidro Paula.

Šova zvaigzne neslēpj, ka nedomā par tālu nākotni, viņas dzīves moto – zvaigznes krīt manā dārziņā.

Zvaigznes Paula uztver kā savas vēlēšanās, sapņus, viņa tik ļoti ko vēlas, ka tas gluži vienkārši piepildās.

”Gribu justies lieliski, aizrauties ar lietām, kas mani padara laimīgu, vēlos fantastiskas attiecības, apprecēties, bērnus un zinu, ka tas viss man būs. Nav svarīgi, kad. Galvenais ir to vēlēties un tad tās zvaigznes sakritīs. Ir jāsapņo, tas nav tik vienkārši, bet tas ir jādara,” smaida Paula.

5 komentāri