Komentāri

2. Kas ir līgavas un līgavaiņi?

2/11

Sociālais eksperiments

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Precos ar svešinieku! ir sociāls eksperiments, kuru veido trīs pāru laulības. Dalībnieki, kuri ir gatavi mesties TV3 eksperimentā, līdz šim ir izmēģinājuši visu, lai atrastu lielo mīlestību, bet nesekmīgi. Paļaujoties uz ekspertu grupu, kuras sastāvā ir mācītājs Sandis Ratnieks, psihoterapeite Ināra Vārpa, antropoloģe Maija Surska un seksoloģe Aija Tula-Rijkure, dalībnieki ir piekrituši, ka tiks salikti kopā ar cilvēku, kuru nekad nav satikuši, un ar viņu uzreiz arī apprecēsies. Pāri pēc kāzām sešas nedēļas dzīvos kopā kā īsts vīrs un sieva. Ja viņi iemīlēsies viens otrā, eksperiments būs noritējis veiksmīgi, ja nē – viņiem nāksies šķirties.

”Tā ir liela atbildība dalībnieku priekšā, kuri, uzticoties ekspertiem, ir gatavi precēties, līdz kāzām neredzot savu otro pusīti. Tas ir emocionāli smags darbs pēc kāzām, kad, kā jau jebkurā laulībā, starp pāriem rodas pirmās nesaprašanās. Taču tas ir stāsts par Latvijas sabiedrību, par to, cik gatavi esam veidot attiecības un strādāt pie tām!” tā par sociālo eksperimentu izsakās tā veidotāji.

2. Kas ir līgavas un līgavaiņi?

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl