Seriāla UgunsGrēks zvaigznes ar nepacietību gaida jauno sezonas sākumu

Pievienot komentāru
Seriāla UgunsGrēks zvaigznes ar nepacietību gaida jauno sezonas sākumu
Foto: Toms Norde

Pagājušajā nedēļa ar īpašu Es mīlu Tevi, Latvija! raidījuma filmēšanu, tika atklāta TV3 jaunā sezona. Tur klāt bija arī raidījums Bez Tabu, kas apjautājās, ko tad skatītājiem labi pazīstamās TV sejas sadarījušas aizvadītajā vasarā.

Katru gadu, sākoties jaunai sezonai, TV3 ētera cilvēki, vienmēr skaisti un smaidīgi, jūs sagaida pie televizora ekrāniem, taču kā viņi pavadīja vasaru? Aktieris Kristaps Rasims, kurš jaunajā sezonā piedalās raidījumā Garšas mednieki, vasaru pavadījis strādājot: “Tajos brīžos, kad bija ļoti, ļoti vēss, es patīkami daudz strādāju. Un es par to esmu tik ļoti priecīgs, jo paspēju gan pastrādāt, gan arī sīkajiem aizbraukt izbraukumā, un ja tagad beigties vasara, es nopūstos un teiktu, ka paspēju izbaudīt!” Aktrises Zane Daudziņa un Līga Zeļģe ar nepacietību gaida UgunsGrēka jauno sezonu. Viņas uzsver, ka ir priecīgas un pateicīgas Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu visas vasaras garumā. “Man pašai arī ir interesanti, kur šoreiz aizies mana tēla līnija, bet sākumu jau es zinu, un tas būt ļoti interesants,” smejoties nosaka Zeļģe. “Intrigai es varu pateikt tikai to, ka mūsu tēli ir dzīvi,” ar smaidu sejā atzīst Zane Daudziņa, Helēnas lomas atveidotāja.

FOTO no TV3 sezonas atklāšanas pasākuma aizkulisēm

Raidījuma Nekā Personīga vadītāja Ilze Jaunalksne ar jaunu sparu gatava atsākt jauno raidījuma sezonu. “Klājās ļoti karsti, īpaši vasaras beigas vistiešākajā nozīmē – bija trillera cienīgas pakaļdzīšanās, aizturēšanas un viss pārējais, tā kā es jau jūtu tādu dzinuli, ka gribu atsākt strādāt.” To, kā TV3 zvaigznes izklaidējās un kā citas pavadījušas savu vasaru, plašāk skaties Bez Tabu sižetā.

VIDEO