Komentāri

Pagājušajā nedēļa ar īpašu Es mīlu Tevi, Latvija! raidījuma filmēšanu, tika atklāta TV3 jaunā sezona. Tur klāt bija arī raidījums Bez Tabu, kas apjautājās, ko tad skatītājiem labi pazīstamās TV sejas sadarījušas aizvadītajā vasarā.

Katru gadu, sākoties jaunai sezonai, TV3 ētera cilvēki, vienmēr skaisti un smaidīgi, jūs sagaida pie televizora ekrāniem, taču kā viņi pavadīja vasaru? Aktieris Kristaps Rasims, kurš jaunajā sezonā piedalās raidījumā Garšas mednieki, vasaru pavadījis strādājot: “Tajos brīžos, kad bija ļoti, ļoti vēss, es patīkami daudz strādāju. Un es par to esmu tik ļoti priecīgs, jo paspēju gan pastrādāt, gan arī sīkajiem aizbraukt izbraukumā, un ja tagad beigties vasara, es nopūstos un teiktu, ka paspēju izbaudīt!” Aktrises Zane Daudziņa un Līga Zeļģe ar nepacietību gaida UgunsGrēka jauno sezonu. Viņas uzsver, ka ir priecīgas un pateicīgas Latvijas iedzīvotājiem par atbalstu visas vasaras garumā. “Man pašai arī ir interesanti, kur šoreiz aizies mana tēla līnija, bet sākumu jau es zinu, un tas būt ļoti interesants,” smejoties nosaka Zeļģe. “Intrigai es varu pateikt tikai to, ka mūsu tēli ir dzīvi,” ar smaidu sejā atzīst Zane Daudziņa, Helēnas lomas atveidotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO no TV3 sezonas atklāšanas pasākuma aizkulisēm

Raidījuma Nekā Personīga vadītāja Ilze Jaunalksne ar jaunu sparu gatava atsākt jauno raidījuma sezonu. “Klājās ļoti karsti, īpaši vasaras beigas vistiešākajā nozīmē – bija trillera cienīgas pakaļdzīšanās, aizturēšanas un viss pārējais, tā kā es jau jūtu tādu dzinuli, ka gribu atsākt strādāt.” To, kā TV3 zvaigznes izklaidējās un kā citas pavadījušas savu vasaru, plašāk skaties Bez Tabu sižetā.

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl