1 komentārs
Šeit ir Tava iespēja iegūt jaunu ledusskapi, televizoru vai tosteru!
Foto: Flickr.com / Magic Madzik

Tavā mājoklī pavisam noteikti ir kāda lieta, kas vairs nepilda savu funkciju tā, kā agrāk – varbūt televizoram nav aktuālās pieslēgvietas, tek ledusskapja saldētava vai cepeškrāsns vairs nesilda. Šādā gadījumā ir divi rīcības scenāriji – doties uz veikalu un šīs lietas iegādāties vai arī pieteikties spēlei Maini vai zaudē! un šo lietu izcīnīt!

Kāpēc Tev būtu jāpiesakās spēlei?

Jo Tev ir lieliska iespēja tikt pie jaunas sadzīves tehnikas, televizora vai telefona, uzspēlējot spēli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas Tev jādara, lai pieteiktos?

Jāaizpilda šī anketa.

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Spēles Maini vai zaudē! norise

Katrā raidījumā notiks trīs spēles.

  • Lielā spēle – piedalās ģimene

Lielajā spēlē raidījuma vadītājs Sandis Miltovičs dosies ciemos pie kādas ģimenes, kas ir pieņēmusi izaicinājumu uzspēlēt Maini vai zaudē!, un tiks izspēlēti divi spēles raundi  pirmajā raundā jāatbild uz trīs jautājumiem un jāsniedz vismaz divas pareizas atbildes, bet otrajā  jāatbild uz pieciem jautājumiem un jāsniedz vismaz četras pareizas atbildes.

  • Ekspress spēle – piedalās dalībnieks, kurš atradīsies pareizajā laikā un pareizajā vietā

Ja šis nejaušais dalībnieks spēs pareizi atbildēt uz diviem no trīs jautājumiem, tad varēs kādu sev piederošu lietu samainīt pret raidījuma veidotāju piedāvāto elektropreci.

  • Mazā spēle – draugu grupas, darba kolektīvi

Raidījuma komanda dosies pie draugu grupām vai darba kolektīviem un izspēlēs vienu raundu, kurā pareizi jāatbild uz vismaz četriem jautājumiem no pieciem uzdotajiem.

Visās Maini vai zaudē! spēlēs, pareizi atbildot uz nepieciešamo jautājumu skaitu, spēles dalībniekam piederošā elektroprece tiks samainīta pret jaunu, bet, ja tiks atbildēts nepareizi – viņa elektroprece nonāks pie raidījuma veidotājiem, kuri to ziedos labdarībai.

Skatieties jauno spēli Maini vai zaudē! no 19. marta ceturtdienu vakaros plkst. 21.10 LNT!

TOP komentāri

  • Daniels.
    +1 +1 0

    Daniels.

    Iesaku visiem aizpildīt anketu, jo var laimēt ļoti lieliskas balvas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl