Šova tētim “atņem” 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Šova tētim “atņem” 100 eiro, Violetas negaidītais paziņojums un saimnieka Šmita laime: nedēļa šovbiznesā

Šonedēļ Latvijas šovu dzīvē satraucošu un saviļņojošu notikumu nav trūcis! TV3 šovu skatītāju uzmanības lokā šonedēļ bijuši divu ”Tēta nedienu Latvijā” raidījumu varoņi, tikmēr iemīļotā iepazīšanās šova ”Saimnieks meklē sievu” skaistais pāris beidzot fanus iepriecināja ar romantiku foto, bet šovu veterāne Violeta nāca klajā ar visai negaidītu paziņojumu.

Nedēļas sākumā labas ziņas pienāca no Saldus. TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā” iepazītās Anitas Ozoliņas bijušais dzīvesbiedrs Jānis Vidovskis nomierināja satraukto nāciju, sarunā ar portālu Skaties.lv pastāstot, ka pēc šķiršanās ar divu bērnu māti meitas ir apgādātas un sveikas un veselas.

Plašāku Jāņa komentāru lasi šeit!

Foto: Jānis un Anita šovā

Jānis un Sveltana no Juglas apstiprinājuši, ka iemīļotajā šovā ”Tēta nedienas Latvijā” vēsture mēdz atkārtoties.

Latviešiem tīk iepazīties klubos, nekas nosodāms! To apliecinājuši arī divu meitu vecāki, atklājot, ka abus kopā savedusi diskotēka un šampanietis. Turklāt jau pēc mēneša pāris sācis dzīvot kopā.

Pirmo reizi ”Tēta nedienu Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjuta rūgtumu par spēles godīgumu.

Kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro? Skaidro TV3 šova veidotāji

Foto: Jānis un Svetlana šovā

Šonedēļ ar romantisku fotogrāfiju šova ”Saimnieks meklē sievu” fanus iepriecināja iepriekšējās sezonas skaistais pāris Jānis Šmits un Daiga Eglīte.

Lai arī pērn pāris portālam Skaties.lv atklāja, ku kļuvuši par vecākiem meitiņai Paulai, tomēr vizuālus apstiprinājumus savai mīlai Jānis un Daiga turēja noslēpumā. Beidzot Jānis savā ”Facebook” profilā padalījies ar foto, kurā redzams, mīļi apķēris šovā iepazīto un iemīlēto Daigu.

”Saimnieks meklē sievu” skaistais pāris šodien

Iemeslu pacelt šampanieša glāzes saviem faniem šonedēļ sarūpēja šovu veterāne Violeta Stepanova. Daiļava pēc vairākiem Dānijā pavadīties mēnešiem tomēr paziņojusi, ka atgriezīsies dzimtenē.

Kādēļ Violeta pārdomājusi, lasi šeit!

Foto: daiļās Violetas dzīve Dānijā

 
1 komentārs