Sanāciet, sadziediet! pēdējā raidījumā uzvar Ilona!

1 komentārs
Sanāciet, sadziediet! pēdējā raidījumā uzvar Ilona!

Katram reiz pienāk beigas, un arī iemīļotais dziesmu šovs Sanāciet, sadziediet! šķērsoja savu finiša līniju.

TV3 skatītāji šajā pavasarī piektdienas vakarus varēja aizvadīt īpaši lustīgi, jo Sanāciet, sadziediet! ar skaistajām latviešu dziesmām nevarēja atstāt vienaldzīgu nevienu interesentu. Kā varējām novērot šajā un arī citos raidījumos, tā dalībnieki ar dziedāšanu ir uz tu – dziedāja, cik spēj un cik prot. Šova pēdējā sērijā uzvaras laurus plūca glītā šova dalībniece Kristīne, kura saņēma dāvanu karti no tirdzniecības centru tīkla Galactico. Skaties foto no sadziedāšanās!

TOP komentāri

  • Es
    0 0 0

    Es

    Virsrakstā ir norādīts pareizi, bet tekstā Ilona pārtop pēkšņi par Kristīni... Kā tad ir patiesībā? Uzvar Ilona vai Kristīne?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl