Sanāciet, sadziediet! otrajā radījumā uzvaras laurus plūc izbijusī TV Zvaigzne

7 komentāri
Sanāciet, sadziediet! otrajā radījumā uzvaras laurus plūc izbijusī TV Zvaigzne
Foto: Reinis Oliņš

Šovakar kanālā TV3 skatītājiem tika atrādīta jau otrā dziedāšanas šova Sanāciet, sadziediet! sērija, kurā veiksmes kārtā bija nonācis kāds, kuru agrāk televīzijā redzējām diezgan bieži, – realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks Aldis Grandāns, kurš arī plūca uzvaras laurus.

Kā jau to varējām vērot gan Vecgada vakara raidījuma, gan arī pagājušajā nedēļā, šova dalībnieki tika atlasīti nejauši, izvēloties tos no skatītāju vidus. Atlases dziesma šoreiz bija leģendārās grupas Remix superhīts Dzeltenās kurpes. Dalībniekiem šajā reizē bija jādzied dažādas dziesmas no Latvijas estrādes – Ances Krauzes Šūpoles, Raimonda Paula Laternu stundā, Imanta Kalniņa Piena ceļu un daudzas citas.

Tieši Šūpoles bija pati pēdējā šā raidījuma dziesma, kas tikai apliecināja, ka Aldis būs šā vakara uzvarētājs un saņems t/p Alfa Galactico dāvanu karti 160 eiro vērtībā.

Jaunais TV projekts Sanāciet, sadziediet, kā, iespējams, var noprast, ir par dziedāšanu, bet pats, pats svarīgākais – ir jāzina teksti pazīstamākajām latviešu dziesmām, kuras izpilda lieliska pavadoša svīta. Dziesminiekiem meldiņus piespēlē Roberts Rasa (bass), Ainis Zavackis (bungas), Uldis Šmēdiņš (ģitāra), Džulians (taustiņi), bet Karīna Tropa un Ivo Grīsniņš-Grīslis atbildēs par balss pavadījumu skaņdarbiem.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Vita
  0 0 0

  Vita

  Kur var dabūt biļetes uz šova ierakstu? Gribētu skatīties klātienē.
 • Pipars
  0 0 0

  Pipars

  Noskatoties abus raidījumus, negribas vairs skatīties, jo visiem nav vienādi nosacījumi dziesmu tekstiem. Pirmajā raidījumā pavisam uzkrita šī lobēšana. Godīgi būtu, ja dziemas izlozētu, nevis raidījuma vadītaja Baiba tās noteiktu katram. Līdz ar to - raidījums vienkārši kaitina.
 • hihi
  0 0 0

  hihi

  He.... Varakļāniešiem gada cilvēks jau atrasts:):):), viena problēma mazāk.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl