Samanta Tīna viesus cienā ar ēdienu, ko pati neēd

Komentāri

Šova Gandrīz ideālas vakariņas pēdējā nedēļā mielastu gatavo četri eksvakariņotāji. Otrdienas vakariņas pasniedz dziedātāja Samanta Tīna. Viņas pasniegtais deserts izraisīja īpašas pārdomas viesu vidū.

”Ar milzīgu interesei iešu pie Samantas vakariņās. Es gribu redzēt, kā dzīvo māksliniece Samanta. Esmu bijis pie ļoti daudziem māksliniekiem, gan pamatā pie tiem, kas nodarbojas ar dažādām tēlotājmākslām, bet pie dziedātājas es mājās būšu pirmo reizi,” atklāj veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man šodien būs tāda tēma, kad viss, arī ēdiens un noformējums būs zaļā krāsā,” ieceri atklāj Samanta. Dziedātāja apņēmusies viesus cienāt ar uzkodu Par zaļu pat vēl zaļāks, pamatēdienu Bazilio un desertu Pārsteigums trijiem. Tieši deserts izsauca vislielākās viesu pārdomas.

Vairāk skaties video!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl