Samanta Tīna viesus cienā ar ēdienu, ko pati neēd

Komentāri

Šova Gandrīz ideālas vakariņas pēdējā nedēļā mielastu gatavo četri eksvakariņotāji. Otrdienas vakariņas pasniedz dziedātāja Samanta Tīna. Viņas pasniegtais deserts izraisīja īpašas pārdomas viesu vidū.

”Ar milzīgu interesei iešu pie Samantas vakariņās. Es gribu redzēt, kā dzīvo māksliniece Samanta. Esmu bijis pie ļoti daudziem māksliniekiem, gan pamatā pie tiem, kas nodarbojas ar dažādām tēlotājmākslām, bet pie dziedātājas es mājās būšu pirmo reizi,” atklāj veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Man šodien būs tāda tēma, kad viss, arī ēdiens un noformējums būs zaļā krāsā,” ieceri atklāj Samanta. Dziedātāja apņēmusies viesus cienāt ar uzkodu Par zaļu pat vēl zaļāks, pamatēdienu Bazilio un desertu Pārsteigums trijiem. Tieši deserts izsauca vislielākās viesu pārdomas.

Vairāk skaties video!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl