Samanta Tīna par izaicinājumu kļūt par šova ”Balss maskā” detektīvi

Pievienot komentāru
Samanta Tīna par izaicinājumu kļūt par šova ”Balss maskā” detektīvi
LAURIS VĪKSNE

13. septembrī kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos oriģinālais šovs ”Balss maskā”. Lielā notikuma gaidās viena no detektīviem – dziedātāja Samanta Tīna – Skaties.lv teic – tā kā pati ir skatuves cilvēks, tas ir viņas trumpis.

Zem neparasto tēlu maskām slēpsies 12 sabiedrībā populāras personības, kuru vārdus nezinās pat lielākā daļa šova veidotāju, pat šova vadītājs Mārtiņš Spuris.

Iepazīsties! Šova ”Balss maskā” 12 košie dalībnieki

Šovs solās būt patiesi intriģējošs. ”Būs ļoti grūti, jo vārds ”slavenība” ir ļoti visaptverošs un var ietvert daudzas nozares. Tā ka būs ļoti interesanti atklāt, kas ir kas.

Mani mazliet arī biedē, jo visas nozares, grandus un vārdus ar lielajiem burtiem es, iespējams, neatpazīstu. Bet tad jau manīs. Katrā ziņā tas visu padara vēl interesantāku,” pirms šova saka Samanta.

To, ka pati ir skatuves cilvēks, Samanta vērtē kā plusu, tomēr viņa neizslēdz iespēju, ka ar kādu no tiem, kuri slēpjas zem maskām, viņa kādreiz ir uzstājusies kopā.

”Vēl foršāk, ja ar šo cilvēku būšu bijusi uz skatuves, bet es viņu neatpazīšu. Tas gan būs kronis visam,” nosmej dziedātāja.

”Man patīk, ka šis nav vērtēšanas, bet minēšanas šovs, kas izaicina gan pašas maskas, gan arī mūs kā detektīvus – cik erudīti, cik uzmanīgi mēs esam pret saviem, iespējams, kolēģiem un citu nozaru pārstāvjiem. Es domāju tas, cik daudz mēs ievērojam, var pateikt par mums pašiem kā par cilvēkiem,” spriež Samanta Tīna.

Jautāta, kādus trikus liks lietā, cenšoties ”atkost” šova dalībniekus, dziedātāja teic, ka vairāk centīsies paļauties uz savām ausīm.

”Es domāju, ka noteikti varēs saklausīt, vai cilvēks ir profesionāls dziedātājs vai nē, kāda ir viņa angļu valodas izruna, dziedot angliski. Svarīga būs arī ķermeņa valoda, vai viņš jūtas pārliecināts uz skatuves, vai viņš to aizpilda vai gluži otrādi – visu laiku tirinās, kas nozīmē, ka ar skatuvi ir uz jūs,” saka Samanta.

Viņa ieklausīsies arī šova dalībnieka intonācijā un balss tembrā: ”Latvijā ir ļoti daudz personību, kuras mēs atpazīstam pēc tā, kā viņi runā.”

Būt otrpus skatuvei Samantai būs jauna pieredze. ”Man tas patiešām būs ļoti interesanti, jauki, jautri, un es esmu ļoti priecīga par šādu iespēju. Tas būs Latvijā vēl nebijis šovs. Ļoti ceru, ka arī skatītājiem otrpus ekrānam būs forši pavadīti svētdienu vakari,” tā Samanta.

Muzikālais šovs ”Balss maskā” pie TV3 skatītājiem nonāks 13. septembrī.