Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses!

26 komentāri
Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses!

Noteikti ikviens no mums ir ievērojis dāmas ielās, kuras kā savu ikdienas tērpu ir izvēlējušās maiku un legingus! Daži no mums mēdz jautāt, vai tiešām legingi ir bikses un, vai tiešām šāds komplekts būtu jāvelkā? Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” dziedātāja Samanta Tīna norāda, ka tas ir apgalvojums, kuram nav pamatojuma!

Māksliniece uzskata, ka tas ir stereotips, ja cilvēki domā, ka legingi ir kā zeķubikses un atbalsta to valkāšanu kopā ar maikām.

Pavisam pretēju viedokli izsaka modes māksliniece Šeila, kura pati atzīst, ka viņas skatu vienmēr piesaista legingi, kurus uzvilkusi kāda omulīgāka sieviete un kuriem var redzēt cauri, piemēram, celulīta izraisītās sekas!

Samanta Tīna 

Samanta Tīna
Uzskata, ka legingi ir bikses

Es ikdienā valkāju legingus, man tās ir bikses! Un es nekad neesmu redzējusi, ka kāds uz mani paskatās ar skatienu – ak dievs, Tu bikses nevarēji uzvilkt?!

Tas ir interesants bikšu paveids.

Dziedātāja arī lēš, ka tieši vecāka gada gājuma cilvēkiem vienmēr liksies, ka legingi ir zeķubikses, bet jaunieši tieši arvien vairāk sāks to valkāt! Tas viss jāņem daudz vieglāk!

Raidījums ”Slavenību padomu aģentūra” tiek demonstrēts ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 TV3.

26 komentāri