”Saļima grāvmalā.” Kas īsti notika ar Balvu Gunāru?

20 komentāri

Septembra izskaņā pēkšņi mūžībā devās Balvu vecpuisis Gunārs Sārtaputns, kurš plašu atpazīstamību iemantoja kā vairāku iepazīšanās šovu dalībnieks. Nu žurnāls ”Privātā Dzīve” atklāj ko vairāk par saimnieka dzīves pēdējiem brīžiem.

Balvu slavenība Gunārs Sārtaputns, kurš allaž bija atstājis īsta dzīves baudītāja iespaidu, šā gada sākumā jestri nosvinēja 60 gadu jubileju. Pagājušās nedēļas vēsts par kolorītā saimnieka došanos mūžībā daudziem bija negaidīta.

”Gunārs nomira slimnīcā naktī uz 23. septembri. Ejot uz mājām no veikala, viņam kļuvis slikti, un viņš saļima grāvmalā. Viņu atrada un izsauca “ātros”. Sākumā Gunārs vēl bija pie samaņas un sāka mediķiem, rupji sakot, tiesības kačāt. Bija savā elementā. Taču, neskatoties uz to, tika nogādāts slimnīcā,” žurnālam pastāstīja Bērzkalnes pagasta pārvaldes vadītāja Skaidrīte Saleniece.

Kad pie Gunāra slimnīcā ieradies brālis, mediķi atzinuši – izredžu nav…

Par savām veselības problēmām Gunārs nevienam nestāstīja un nesūdzējās. ”Zinu tikai, ka viņam bija savulaik problēmas ar nierēm,” norādīja Bērzkalnes pagasta pārvaldes vadītāja.

Gunārs nemira pēc ilgstošas slimības, kā tika vēstīts iepriekš. ”Slimnīcā viņš ilgi negulēja, jo uzskatīja, ka neviens tāpat viņam neko nevar līdzēt, un ārstiem neuzticējās. Taču patieso nāves iemeslu droši vien zina tikai viņa ģimene,” atzina Skaidrīte.

Gunārs apglabāts Bērzkalnes pagasta Priedaines kapsētā līdzās saviem vecākiem. Bērēs kopā ar draugiem un kaimiņiem klāt bijis arī viņa brālis un dēls ar ģimeni. Meita, kurā dzīvo Anglijā, neieradās.

Atgādinām, ka plašu atpazīstamību Balvu Gunārs iemantoja pēc dalības tādos šovos kā “Saimnieks meklē sievu”, ”Piecērt Eglītei!”, “Nākamā pietura: Mīlestība”. Pagājušās nedēļas nogalē pie TV6 skatītājiem devās šova “Lauku sēta” sērija, kurā viņš filmējās šajā vasarā.

20 komentāri