30 komentāri
Saldus Anitas plāni par darbu Francijā tomēr izčibējuši; puiši aplido tepat Latvijā
Foto no Anitas privātā arhīva

Nedēļu pēc ziņas par TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā” iepazītā Saldus pāra Anitas un Jāņa šķiršanos kļuvis zināms, ka trīs bērnu māmiņai plāni par došanos peļņā uz Franciju tomēr jāatceļ.

Pēc šķiršanās ar dzīves biedru un divu meitu tēvu Jāni, kurš izvēlējies savu dzīvi saistīt ar citu sievieti, Anita Ozoliņa nonāca neapskaužamā situācijā. Sarunā ar portālu Skaties.lv viņa neslēpa, ka vienai audzināt trīs bērnus nav viegli, tādēļ bija sadūšojusies uz vairākiem mēnešiem doties peļņā uz ārzemēm.

Šonedēļ jautāta, vai jau ir ceļa jūtīs uz Franciju, kur viņai palīdzēšot iekārtoties paziņas, Anita teic: ”Ja godīgi, tad vēl ne, un domāju, ka arī neaizbraukšu, jo man no turienes vēl neviens nav zvanījis.”

TV šova zvaigznes Saldus Anitas amizantais stāsts par tikšanos ar melnādaino

Tomēr sieviete degunu nenokar, jo spožā uzmirdzēšana TV ekrānos mainījusi viņas privāto dzīvi. Viņa neslēpj, ka tiek vairāk ievērota. ”Arī puiši vairāk raksta,” neslēpj 27 gadus vecā saldeniece.

Turklāt puiši aicinot arī uz randiņiem. Viņa gan dodoties reti.

Anitu Latviju iepazina pēc neticami atklātā un vaļsirdīgā stāsta, kā viņa iepazinusies ar divu meitu tēvu Jāni. Drīz vien frāze ”iedzērām ”šampi” un ”parubījāmies”” neatstāja vienaldzīgus tūkstošiem TV3 šova fanu.

Foto: Anita un Jānis TV3 šovā

TOP komentāri

 • Rieva
  +16 +13 -3

  Rieva

  Atraduši tagad Burkas vietā citu, par kuru ņirgāties publiski. Kāpēc neapspriežat to glauno ģimenīšu ikdienu, kas arī šovā piedalījās?
 • Viņa

  Viņa

  Vienmēr te tiek atrast kāds muļķītis par ko pasmieties. Varbūt vismaz cienot šo ne visai gudro cilvēku mazos bērniņus varētu to pārtraukt?
 • Mmm
  +8 +6 -2

  Mmm

  Nesaprotu jūs, kuri Anitu aizstāv, jā žēl tās meitenes , bet es Jāņa vietā Anitu jau sen pamestu, jo kas tā par dzīves biedri, kura puisi noliek visas Latvijas priekšā, kauns par tādu sievieti, kura sevi parāda no vissliktākās puses, vienkārši kauns viņai.
  To meitenīšu vietā (kad pieaugs) man būtu kauns par tādu māti kā Anitu , kura pazemoja ģimeni TV ekrānos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl