Saldus Anitas bijušais: Meitas ir aprūpētas un apgādātas

13 komentāri
Saldus Anitas bijušais: Meitas ir aprūpētas un apgādātas
Foto: ekrānuzņēmums

Maizes cepējs Jānis no Saldus, kurš uzmanību iemantoja pēc dalības TV3 šovā ”Tēta nedienas Latvijā”, nomierina satraukto nāciju, ka pēc šķiršanās ar divu bērnu māti Anitu meitas ir apgādātas un sveikas un veselas.

Pēc ziņas par saldenieku Jāņa Vidovska un Anitas Ozoliņas šķiršanos portāla Skaties.lv redakcija saņēma satraukuma pilnas lasītāju un TV3 šova fanu vēstules, taujājot, vai tagad, pēc vecāku šķiršanās, meitas tiek pienācīgi aprūpētas un viņām nekā netrūkst.

”Ar meitiņām viss kārtībā. Dzīvo pie omes, braukāju ciemos,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj 36 gadus vecais vīrietis.

Jānis gan norāda, ka ir kāds sarežģījums ģimeni apvienot. Tā kā viņš gatavs pilnībā uzņemties meitu audzināšanu, patlaban par tiesībām audzināt paša atvases – Vanesu, kurai martā paliks četri gadi, un Keitu, kura vasarā svinēs trešo dzimšanas dienu, – notiek juridiska cīņa.

Anitas plāni par darbu Francijā tomēr izčibējuši; puiši aplido tepat Latvijā

”Lai viņa dzīvo, ņemas, kā viņai tīk!” tagadējās attiecības ar bērnu māti Anitu raksturo Jānis.

Šovā nopelnītos 500 eiro Jānis plāno dalīt uz pusēm ar Anitu un tērēt katrs pēc saviem ieskatiem.

”Protams, lielākā daļa aiziet bērniem. Viņas šovā bija lielākās zvaigznes,” atzīst tēvs. Un apstiprina, ka dzīvē mazās ir tikpat mīļas un saprātīgas, cik TV ekrānā.

Foto: Anita un Jānis TV3 šovā

13 komentāri