Komentāri
Sākušies izšķirošie notikumi Amigo Dzintara dziesmu aptaujā
Foto: publicitātes foto

Ir sākušies izšķirošie notikumi Amigo Dzintara dziesmu aptaujā – līdz 19. aprīlim klausītāji balsojot var noteikt pirmās trīs dziesmas, kas piedalīsies aptaujas finālā. Kopumā balsošana par iekļūšanu finālā noritēs trijās kārtās, bet aptaujas noslēgums šogad norisināsies krāšņā brīvdabas koncertā un zaļumballē Jelgavā, Uzvaras parka estrādē, 13. jūnijā.

Balsojumos par iekļūšanu finālā piedalās 27 dziesmas. Katra mēneša divām populārākajām dziesmām pievienotas trīs melodijas, kas aptaujas otrās sezonas garumā saņēmušas visvairāk atzinīgu komentāru no tautas ekspertiem un kolēģiem mūziķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā balsojumā par iekļūšanu finālā piedalās:

  • Linita, Aldis Rullis un grupa Laika vilciens – dziesma Tavs plakāts
  • Vēja Runa – dziesma Mēs šodien glāzes ceļam
  • Dakota – dziesma Paradīzes atslēga
  • Edvīns Bauers – dziesma Vasaras vējš
  • Galaktika un brāļi Puncuļi – dziesma Tēvam
  • Lana Frančeska un Normunds Rutulis – dziesma Jauna diena
  • Aigariņš – dziesma Fotogrāfija
  • Kaspars Antess – dziesma Valsis draugiem
  • Harijs Joniškāns – dziesma Vēl vienu mūžu.

Balsošana notiek www.dzintaradziesmas.lv, Draugiem.lv, kā arī zvanot pa bezmaksas tālruni: 80700000. No katra sociālo tīklu konta un telefona numura tiek pieņemta viena balss dienā.

Otrais balsojums notiks no 24. aprīļa līdz 3. maijam, bet trešais – no 8. līdz 17. maijam.

Amigo aizsāktā dziesmu aptauja norisinās otro sezonu un ir kļuvusi par vienu no nozīmīgākajiem šlāgermūzikas pasākumiem, iegūstot skatītāju un klausītāju mīlestību, kā arī mūziķu atzinību. Otrās sezonas 12 mēnešos par savām mīļākajām melodijām klausītāji nobalsojuši kopumā 129 737 reizes.

Šogad sezonas svarīgākais notikums pirmo reizi norisināsies brīvdabas estrādē, lai būtu pieejams ikvienam mūzikas mīļotājam. Aptaujas noslēgumā tiks noskaidrots, kura no sezonas deviņām tautā iemīļotākajām melodijām kļūs par šī gada Dzintara dziesmu un iegūs īpašo balvu no Amigo . Noslēguma koncerts tiešraidē būs redzams LNT un klausāms Latvijas Radio 2. To vadīs iemīļotie LNT un Latvijas Radio 2 raidījumu vadītāji – Velga Vītola, Liene Šomase un Juris Hiršs.

Savukārt no 3. jūlija līdz 22. augustam norisināsies Amigo Dzintara dziesmu vasaras tūre, kurā mūziķi, kas ieguvuši vislielāko skatītāju mīlestību, dosies ciemos pie saviem klausītājiem visā Latvijā, tādējādi īstenojot Amigo Dzintara dziesmu misiju – padarīt skaistākās dziesmas pieejamas ikvienam. Koncerti norisināsies Saulkrastos (3. jūlijā), Skrundā (10. jūlijā), Preiļos (18. jūlijā), Ogrē (24. jūlijā), Liepājā (1. augustā), Kandavā (8. augustā), Piltenē (14. augustā), Cēsīs (15. augustā) un Alūksnē (22. augustā).

Foto

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl