”Sākums šķita daudzsološs.” Mīlas šova dalībnieki iepazinuši viens otru un izdarījuši izvēles

7 komentāri
”Sākums šķita daudzsološs.” Mīlas šova dalībnieki iepazinuši viens otru un izdarījuši izvēles

23. novembra vakarā TV3 skatītāji varēja vērot iepazīšanās šova ”Nākamā pietura: Mīlestība” devīto raidījumu! Iepazīšanās ceļojumu uzsāka trīs jauni pāri, kuri bija entuziasma pilni atrast mīlestību. Vai šova jaunākajā sērijā izveidojās kāds pāris? Kā tu vērtē dalībnieku izvēles?

Mīlestību devītajā šova raidījumā centās atrast 29 gadus vecais Oskars no Līvāniem un 28 gadus vecā Monta no Rīgas, 34 gadus vecais Aigars no Ventspils un 26 gadus vecā Kristīne no Rīgas, kā arī 27 gadus vecais Artūrs no Rīgas un 27 gadus vecā Zane arī no Rīgas.

Arī šoreiz ”mīlas radio” bija pacenties un izdomājis dalībniekiem ne tikai interesantus un pikantus jautājumus, lai brauciena laikā viegli raisītos sarunas, bet arī jautrus uzdevumus.

Artūram tika aizsietas acis un pie deguna izsmidzinātas dažādas smaržas. Viņam bija jāuzmin, kuras no visām smaržām ir viņa ceļojuma biedrenes iecienītais aromāts.

Aigars un Kristīne, stāvot viens otram pretī, dzirdēja dažādus vārdu pārus, no kuriem uzreiz bija jāizvēlas viens – tas dalībniekiem atklāja vairākas interesantas detaļas vienam par otru.

Monta un Oskars pagaidām aprobežojās ar interesantām sarunām un dāvanu apmaiņu.

Nokļūstot galapunktā, pāriem bija jāizvēlas turpināt randiņus vai tomēr – NĒ.

Pirmajiem izvēle bija jāveic Aigaram un Kristīnei, dalībnieki viens otram teica – JĀ.

Aigars atzina, ka viņam simpatizē Kristīne, jo jaunā sieviete ir izskatīga, gara auguma, interesanta, tāpēc viņš vēlas iepazīties tuvāk.

”Teikšu JĀ. Sapratu, ka ir daudz kas kopīgs. Nu var iepazīties tuvāk. Sākums likās daudzsološs,” savu atbildi izskaidro Kristīne.

Artūrs Zanei teica JĀ, bet no dāmas saņēma NĒ, jo Zanei likās, ka viņi ir pārāk vienādi un tas raisījis draudzīgu komunikāciju.

”Esmu gatavs turpināt. Līdz šim bija forši, daudz tēmas par ko parunāt, uzzināt, izdarīt,” tā Artūrs.

Zane pēc puiša JĀ – jutusies mazliet neomulīgi, bet labāk godīgi pateikt, nevis maldināt, viņa negribētu, lai viņu maldina.

Kāda būs Oskara un Montas izvēle, skaties jau pēc nedēļas – 30. novembrī!

Kā tu vērtē dalībnieku izvēles un pārus? Vai tici, ka kādas attiecības saglabāsies arī pēc šova?